Masz PIT? Weź pożyczkę

Do końca lutego pracodawcy zobowiązani są przekazać swoim pracownikom druki PIT-11 lub PIT-40. Właśnie z tym formularzem wiąże się najnowsza propozycja pożyczkowa Kasy Stefczyka. Teraz proces ubiegania się o pożyczkę jest łatwiejszy, jeżeli w placówce przedstawimy otrzymany od pracodawcy druk PIT-11 lub PIT-40 za rok 2015, dowód osobisty i złożymy oświadczenie o źródle dochodu. W ten sposób można sięgnąć nawet po 50 tys. złotych, nie przedstawiając zaświadczenia o zarobkach. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, a sposób spłaty pożyczki dostosowany jest do możliwości Członka Kasy – można na przykład uzgodnić, że pierwszą ratę spłacimy dzień po otrzymaniu wynagrodzenia.

Korzyści pożyczki:

• do 50 tys. zł pożyczki bez zaświadczenia o zarobkach*
• środki można przeznaczyć na dowolny cel
• dogodny okres kredytowania – nawet do 10 lat
• raty dopasowane do możliwości finansowych
• możliwość uzgodnienia daty spłaty pierwszej raty – np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia!
• szybka decyzja – wstępna informacja już w 15 minut!

Zapraszamy do placówek Kasy Stefczyka osoby zatrudnione na umowę o pracę lub umowę zlecenia z PIT-11 lub PIT-40 oraz dowodem osobistym, gdzie pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat pożyczki. O pożyczkę na podstawie PIT-11 lub PIT-40 można ubiegać się tylko do 30 czerwca 2016 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

*Na podstawie PIT-11 lub PIT-40 można otrzymać 50 tys. zł pod warunkiem, że saldo zadłużenia w Kasie nie przekroczy tej kwoty.