Rachunek IKS Classic chwalony przez ekspertów!

Doceniono dogodne warunki korzystania z konta i szeroką sieć bankomatów, z których można wypłacać gotówkę. Autorzy zestawienia ROR-ów podkreślają też wagę zapowiedzi zarządu Kasy, która – w przeciwieństwie do niektórych instytucji finansowych – nie zamierza obecnie podnosić opłat za swoje usługi.

Eksperci portalu wgospodarce.pl informują o medialnych doniesieniach dotyczących możliwości podwyżek w bankach. Podkreślają przy tym, że „jedyną instytucją, która oficjalnie zapowiedziała, że obecnie opłat podnosić nie będzie nie jest bank, a największa polska kasa kredytowa, Kasa Stefczyka”.

Jeszcze w grudniu zarząd Kasy wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie, co z pewnością było znakomitym sygnałem wysłanym do klientów (członków) tej spółdzielczej instytucji” – czytamy na wgospodarce.pl.

Autorzy zestawienia rachunków wskazali także na oferty, w których brak opłaty za prowadzenie konta uzależnione jest od najłatwiejszego do spełnienia warunku – comiesięcznego zasilania rachunku odpowiednią kwotą. Według ekspertów „z punktu widzenia prostoty uzyskania rzeczywistego <> za prowadzenie konta” zdecydowanie wyróżnia się m.in. „IKS Classic w Kasie Stefczyka (zasilenie konta w wysokości 1500 zł wystarczy, by nie ponosić opłat za konto)”*.

W omówieniu rachunków osobistych portal wskazał również na bardzo istotna cechę, która znacząco wpływa na atrakcyjność danej oferty, a więc dostępność do bankomatów. Jest to ważne (szczególnie dla Polaków, którzy lubią mieć choć trochę gotówki w portfelu), bo instytucje finansowe coraz czyściej oferują bezpłatne wypłaty tylko z maszyn własnych lub wybranych sieci, a za pozostałe pobierają prowizję. Istotna jest więc wielkość sieci bankomatów, z których będzie może wybrać gotówkę bez dodatkowych opłat. „Bardzo rozbudowaną sieć „własnych” bankomatów mają też do dyspozycji klienci Kasy Stefczyka (IKS Classic) z bezpłatną wypłatą pieniędzy w sieci SKOK 24, eCard oraz Global Cash” – podaje portal wgospodarce.pl.

Najważniejsze korzyści z posiadania rachunku IKS Classic w Kasie Stefczyka to:

  • 0 zł za prowadzenie konta w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła minimum 1500 zł
  • 0 zł za wypłaty w blisko 900 bankomatach sieci SKOK24, eCard i Global Cash w całej Polsce
  • 0 zł za przelewy przez Internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US)
  • 0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy
  • 0 zł za użytkowanie karty Visa w pierwszym roku

Doceniany przez ekspertów rachunek IKS Classic w Kasie Stefczyka jest więc doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni wygodę i oszczędność. O wszystkie szczegóły związane z ofertą warto zapytać w placówce Kasy.

*Opłata za IKS Classic, o której piszą eksperci wgospodarce.pl, nie jest pobierana w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła minimum 1500 zł