„Ile za ile?”. Sprawdź to przed świętami!

Jest dobry sposób, żeby święta minęły nam w spokoju i obfitości: to pożyczka „Ile za ile?”, oferowana przez Kasę Stefczyka.

Pożyczka „Ile za ile?” jest idealnie dopasowana do przedświątecznych potrzeb. Pozwala pożyczyć pokaźną sumę 5 tysięcy złotych, która ułatwi spokojne przygotowanie rodzinnych spotkań, drobny remont, „zająca” dla najmłodszych czy wykupienie wymarzonej, zagranicznej wycieczki. Jednak to, co czyni tę propozycję wyjątkową, jest wysokość miesięcznej raty. Wynosi ona; tak, to nie pomyłka, zaledwie 75 zł! Na taki dodatkowy, miesięczny koszt może pozwolić sobie większość z nas.

Najważniejsze atuty pożyczki „Ile za ile?” to:

• atrakcyjna rata – tylko 75 zł miesięcznie

• pieniądze na dowolny cel, nie tylko związany ze świętami

• możliwość ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach

• szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja już w 15 minut!

Nie ma co się długo zastanawiać – jeśli potrzebujesz pieniędzy przed świętami albo chcesz w tym wyjątkowym czasie spełnić długo odkładane marzenia i plany, sprawdź ofertę skrojoną dokładnie do Twoich potrzeb przez Kasę Stefczyka. Zadbaj o radosną atmosferę przy wielkanocnym stole, a w sprawach finansowych zdaj się na doradców w placówkach Kasy – przedstawią oni wszystkie szczegóły oferty i odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy!

Całkowita kwota kredytu Pożyczki „Ile za Ile?”: 5000 zł, czas obowiązywania umowy: 98 miesięcy, 97 miesięcznych rat równych: 74,86 zł oraz ostatnia, 98. rata: 74,39 zł, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,99% (zmienna), prowizja 10%, tj. 500 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 14,13%, całkowita kwota do zapłaty: 7875,81 zł, w tym odsetki: 2335,81 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 01.12.2015 r. Liczba dostępnych dla Członka pożyczek „Ile za ile?” – 1 (jedna). Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.