Dobra, wiosenna prognoza pożyczkowa

Pożyczka Zawsze u Siebie to oferta, która umożliwia szybkie otrzymanie nawet 50 tys. złotych na dowolny cel. Zakup samochodu? Nowy sprzęt AGD? Odkładany przez lata wyjazd? Teraz to wszystko może stać się rzeczywistością. I to szybko. Wstępna decyzja kredytowa wydawana jest w 15 minut, a Kasa Stefczyka dokłada wszelkich starań, by formalności były sprowadzone do niezbędnego minimum. Wielkim atutem Pożyczki Zawsze u Siebie jest atrakcyjne, stałe oprocentowanie nominalne.

Trudno w to uwierzyć, ale wynosi ono zaledwie 3% w skali roku! Dzięki odpowiednio dobranemu okresowi spłaty pożyczki (do 3 lat) pożyczka jest wygodna do spłaty – w połączeniu z korzystnym oprocentowaniem daje to po prostu stosunkowo niskie raty, które nie ciążą nad nami zbyt długo. Ponadto kwoty miesięcznych zobowiązań Pożyczki Zawsze u Siebie można spokojnie wyasygnować, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu i nie czekając nerwowo na kolejną wypłatę pensji, renty czy emerytury.

Zapamiętaj, że DOBRA PROGNOZA POŻYCZKOWA – POŻYCZKA ZAWSZE U SIEBIE w Kasie Stefczyka to:

• od 1000 zł nawet do 50 000 zł
• dowolny cel – realizacja każdego planu
• przyjazny termin spłaty – od 4 do 36 miesięcy
• atrakcyjne, stałe oprocentowanie nominalne – tylko 3%
• możliwość uzyskania środków nawet bez zaświadczenia o zarobkach
• Szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Dzięki Dobrej Prognozie Pożyczkowej – Pożyczce Zawsze u Siebie można zrealizować plany, które wcześniej wydawały się nierealne. Zabierz się do tego już tej wiosny!

Całkowita kwota kredytu Pożyczka Zawsze u Siebie: 5000 zł, czas obowiązywania umowy – 24 miesięcy, 24 miesięczne raty równe: 214,90 zł, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 3,00% (stała), prowizja 17%, tj. 850 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, koszt ubezpieczenia ATUT: 339,12 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 37,30%, całkowita kwota do zapłaty: 6386,72 zł, w tym odsetki: 157,60 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 01.02.2016 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.