Prosta pożyczka na remont mieszkania

Z badań opinii publicznej wynika, że remont mieszkania jest jedną z najczęściej deklarowanych przez Polaków potrzeb. Aż 1/3 z nas przeznaczyłaby na ten cel swoje dodatkowe pieniądze. Trudno się dziwić, bo wygląd i funkcjonalność mieszkania wpływają na całe nasze życie. Nowe meble kuchenne, wymiana okien, malowanie ścian – to po prostu raz na jakiś czas trzeba zrobić, żeby czuć się dobrze w swoich czterech kątach. Remont nie jest oczywiście sprawą prostą. Wiele zależy od odpowiedniego zaplanowania wydatków, znalezienia dobrych jakościowo a zarazem niedrogich sprzętów i materiałów oraz zatrudnienia rzetelnych fachowców.

A jak finansujemy nasze plany remontowe? Ponad połowa z nas czyni to dzięki oszczędnościom, skrupulatnie odkładanych właśnie na ten cel. Inni sięgają po prostu do domowego budżetu, wydając na remont część pensji. Co jednak, gdy oszczędności wydaliśmy na coś innego i jednocześnie nie chcemy martwić się, jak po remoncie dotrwać „do pierwszego”? Wtedy warto skierować się do placówki Kasy Stefczyka, w ofercie której znajduje się Pożyczka Gotówkowa, którą można przeznaczyć m.in. na cele remontowe.

Dzięki tej pożyczce uzyskujemy możliwość sfinansowania drobnego remontu, gruntownego odświeżenia, a także przeprowadzenia całkiem poważnej inwestycji we własne mieszkanie: ubiegać można się o kwoty np. 1000 zł, 5000 zł a także znacznie większe, nawet do 160 000 zł! Ważne, żeby kwota ta była dopasowana do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Kasa Stefczyka oferuje dogodne okresy kredytowania – od 4 miesięcy do nawet 10 lat – dzięki którym miesięczna rata nie będzie nadmiernie obciążać domowego budżetu.

Inne zalety tego rozwiązania to atrakcyjne oprocentowanie, które można dodatkowo obniżyć m.in. za wpływ dochodu, staż członkowski czy dobrą historię kredytową. Otrzymane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel – remont jest tylko jedną z wielu opcji.

Pożyczka Gotówkowa. Na remont i nie tylko:

• od 1 tys. zł do 160 tys. zł
• okres kredytowania od 4 do 120 miesięcy
• możliwość otrzymania atrakcyjnych obniżek oprocentowania m.in. za wpływ dochodu, staż członkowski czy dobrą historię kredytową
• szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

To proste i wygodne! Nie potrzebujesz zbędnych dokumentów czy zaświadczeń. Uwaga! Do końca maja 2016 r. pożyczkę do kwoty 50 000 zł możesz otrzymać na podstawie deklaracji PIT, pod warunkiem, że Twoje saldo zadłużenia w Kasie nie przekroczy tej kwoty.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.