Weź udział w Wielkim Konkursie Kulinarnym Kasy Stefczyka!

""

Integracja środowiska, w którym działa, jest jej jednym z najważniejszych zadań i nie polega tylko na świadczeniu usług finansowych. Wspieramy lokalne inicjatywy, angażujemy się w pomoc charytatywną, wspomagamy rozwój kultury czy sportu, uczestniczy my życiu Kościoła. Chcemy też promować naszą tradycję, stąd nasz pomysł na Wielki Konkurs Kulinarny Kasy Stefczyka.

Od lat pielęgnujemy polskie tradycje i regionalne zwyczaje. Cenimy też każdą chwilę spędzoną w gronie najbliższych przy rodzinnym stole. Mamy więc nadzieję, że nasz konkurs przyczyni się do umocnienia lokalnych tradycji kulinarnych i być może potrawy, które coraz rzadziej pojawiają się na stołach, nie zostaną zapomniane.

Dzięki naszej inicjatywie, ten kawałek polskiej tradycji ma szansę dotrzeć do każdego zakątka kraju. Poszukujemy więc przepisów na najlepsze domowe pierogi, najsmaczniejsze gołąbki, najsłodszą babkę cukrową czy inne tradycyjne, regionalne polskie potrawy. Nie zamykamy się jednak tylko na przepisy tradycyjnej kuchni. Zapraszamy do udziału również tych, którzy lubią eksperymentować ze znanymi, przygotowywanymi od wieków potrawami.

Jeżeli marzysz, aby Twój przepis znalazł się w książce kucharskiej, weź udział w Wielkim Konkursie Kulinarnym organizowanym dla członków Kasy Stefczyka i walcz o atrakcyjne nagrody! Jak to zrobić?

Wyślij nam swój przepis na ulubioną tradycyjną potrawę ze zdjęciem i opowiedz nam o nim. Może to jest zupa pomidorowa, po której Twój mąż się w Tobie zakochał? A może pierwsza samodzielna szarlotka Twojej córki? Czy pierogi, które się nie udały, bo się okazały kopytkami, a teraz uwielbia je cała rodzina? W konkursie liczy się więc nie tylko przepis, ale zdjęcie potrawy i jej historia, którą pokochają wszyscy.

W konkursie zostanie wyłonionych aż dwanaście najciekawszych przepisów, a ich twórcy otrzymają nowoczesny sprzęt AGD. Ale to nie wszystko! Zwycięskie przepisy zostaną opublikowane w Mini Książce Kucharskiej na regionalne potrawy Kasy Stefczyka.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy od 15 kwietnia do 3 czerwca 2016 r. na stronie www.konkurskulinarny.kasastefczyka.pl oraz w placówkach Kasy Stefczyka.

Formularz zgłoszeniowy – kliknij, aby pobrać.

Więcej szczegółów i regulamin konkursu w placówkach Kasy i na stronie internetowej www.konkurskulinarny.kasastefczyka.pl.

Organizatorem Konkursu jest Apella S.A. na zlecenie Kasy Stefczyka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij