Duża gotówka, procent jak mrówka!

To już czwarty odcinek serii o sympatycznej rodzinie, korzystającej z usług Kasy. Tym razem w mieszkaniu państwa Stefczyków rozgrywa się „bitwa” pomiędzy słoniem a mrówką! W te postaci, symbolizujące wysoką kwotę, jaką można otrzymać, biorąc pożyczkę w Kasie i atrakcyjne oprocentowanie pożyczki Zawsze u Siebie, wcieliły się oczywiście dzieci.

Przy produkcji reklamy pracowało około 30 osób – reżyser, operatorzy kamer, oświetleniowcy, dźwiękowcy, makijażystki i aktorzy. Najwięcej pracy miał kostiumolog – projektowanie i wykonanie strojów mrówki i słonia zajęło ok. dwa tygodni. Realizatorzy podkreślają, że atmosfera na planie zdjęciowym była fantastyczna, a Stefczykowe dzieciaki świetnie się bawiły, odgrywając poszczególne sceny. 

Reklamy są emitowane w najważniejszych polskich stacjach telewizyjnych. Elementem kampanii jest również lekka piosenka, którą można usłyszeć w radio, a także wiele innych form reklamowych na rozmaitych nośnikach. Kampanie prezentujące państwa Stefczyków odwołują się do wartości rodzinnych, które legły u podstaw ruchu spółdzielczości finansowej i od początku były bardzo ważne dla Kasy Stefczyka, największej polskiej kasy kredytowej. Swoją formą reklamy nawiązują do serialu telewizyjnego – sceny kręcone są w tym samym mieszkaniu, w każdej reklamie występują ci sami aktorzy. Odbiorcy reklam polubili filmy z udziałem państwa Stefczyków, więc będą oni jeszcze długo gościć w naszych domach. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiadała agencja Apella, produkcją spotów reklamowych zajęła się zaś firma Rock and Roll Production.

Aby przekonać się, jak atrakcyjna jest oferta Kasy, warto porozmawiać z doradcą w placówce Kasy Stefczyka. Tam otrzymają Państwo wszystkie informacje na temat produktów Kasy, a pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania. Pamiętajmy, że decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.