Polska Kasa dla polskich rodzin

Kasa Stefczyka została zbudowana na fundamencie samopomocy. Była i jest ważnym elementem polskiego rynku finansowego, ponieważ działa w oparciu o zasady spółdzielczości. Z usług Kasy korzystają Polacy z potężnych aglomeracji, mniejszych miast, a także mieszkańcy polskich wsi, tworząc wokół swojej instytucji finansowej swego rodzaju wspólnoty. Ich podstawą są rodziny. To z myślą o rodzinach Kasa konstruuje swoją ofertę i rozwija aktywność na innych polach. 

Święto rodziny

Dzięki zaangażowaniu pracowników Kasy Stefczyka organizowane są niezliczone festyny i zabawy, w których chętnie biorą udział najmłodsi. Szczególnie dużo podobnych imprez zaplanowano na najbliższe tygodnie. Okazji do świętowania nie zabraknie: Dzień Matki, Dzień Ojca i przede wszystkim Dzień Dziecka będą hucznie obchodzone w placówkach. Pracownicy przygotowali liczne zabawy dla najmłodszych, a i rodzice nie będą się nudzili podczas spotkań pod znakiem Kasy Stefczyka.

Oferta dla każdego

Dbałość o rodziny to także odpowiednio dopasowane usługi finansowe dostępne w jednym miejscu. Wachlarz kont osobistych, wśród których można znaleźć standardowe lub specjalnie dopasowane do młodych czy seniorów, karty Visa bezpłatnie wydawane do rachunków, pożyczki dopasowane do potrzeb i zdolności kredytowej Członków – to stały element oferty Kasy Stefczyka. Do tego dochodzi komfortowa obsługa w placówkach na terenie całej Polski oraz wygodny dostęp do pieniędzy przez Internet czy bezpłatne wypłaty gotówki w bankomatach ogólnokrajowych sieci SKOK24, eCard i Global Cash.

Kasa na 500

Kasa Stefczyka odpowiedziała również na zapotrzebowanie rodzin, które otrzymują wsparcie w ramach rządowego programu Rodzina 500 +. Rachunek IKS „Na 500” prowadzony jest bezpłatnie w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów z rachunków zewnętrznych na to konto wyniosła co najmniej 500 zł miesięcznie – a tyle właśnie wynosi minimalne wsparcie w ramach programu rządu Beaty Szydło.

Rachunek umożliwia wygodne i bezpieczne dysponowanie środkami, a także korzystanie z oferty depozytowej Kasy. Co więcej: ponieważ pierwsze środki z rządowego programu wypłacane będą po ok. trzech miesiącach, Kasa zrezygnowała z pobierania opłaty za prowadzenie konta przez 3 miesiące od dnia uruchomienia rachunku.

O szczegóły pytaj w placówkach Kasy Stefczyka.

Zalety IKS na 500:

• 0 zł za prowadzenie konta w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 500 zł,
• 0 zł za wydanie karty Visa Classic z funkcją zbliżeniową,
• 0 zł za wpłaty i wypłaty w sieci ponad 400 placówek,
• 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci SKOK 24, eCard i Global Cash w całej Polsce,
• proste i wygodne zakupy – wszędzie tam, gdzie honorowana jest karta Visa.