Czas na konto dla młodych!

Konto i karta płatnicza DLA MŁODYCH to oferta przeznaczona dla osób, które nie skończyły jeszcze 25. lat. Dzięki temu zyskujesz za darmo wiele funkcjonalności, za które starsi muszą płacić. Warto więc sprawdzić, co proponuje młodym Kasa Stefczyka.

 Konto dla studenta…

Propozycję Kasy powinni rozważyć przede wszystkim pełnoletni studenci. To czas, kiedy dostaje się pierwsze stypendia, wsparcie od rodziców czy wynagrodzenie za rozmaite dorywcze prace. Posiadając odpowiednie konto można sprawniej i rozsądniej dysponować własnymi pieniędzmi. Korzystając z oferty Kasy Stefczyka zyskuje się stały dostęp do zgromadzonych środków przez Internet. Stan konta można sprawdzić szybko i bez problemu, używając np. smartfona. Przez Internet szybko dokonamy przelewu czy zapłacimy za zakupy w sieci. Z kolei dołączona do rachunku karta Visa umożliwia zapłatę za towary i usługi w punktach handlowo-usługowych – również bezstykowo. Wolisz gotówkę? Dostęp do papierowych pieniędzy można uzyskać w każdym bankomacie w Polsce oraz dzięki usłudze Visa cash back.

… i dla młodszych

Dla rodziców, którzy mają jeszcze niepełnoletnie dzieci, konto dla młodych – od 13. roku życia – w Kasie Stefczyka to również same korzyści. Zwłaszcza, kiedy zdecydowali się wysłać swoją pociechę na wypoczynek na obozie czy kolonii. W każdej chwili można np. przelewem zasilić konto dziecka, kiedy okaże się, że środki na jego rachunku są na wyczerpaniu. Ponadto, by zabezpieczyć się przed dziecięcą rozrzutnością, można ustawić dzienne limity transakcyjne, dzięki którym nie można wypłacić więcej gotówki niż wcześniej założymy, a także zrobić zakupów powyżej określonej kwoty. Wyposażając dziecko w rachunek IKS dla młodych i kartę Visa rodzice zyskują cenny spokój i pewność, że dziecko ma podczas wyjazdu dostęp do pieniędzy.

Konto dla młodych w Kasie Stefczyka to duża oszczędność: 

  • darmowe prowadzenie rachunku do dnia ukończenia 25. roku życia
  • darmowa obsługa konta przez Internet i telefon
  • darmowe wydanie karty płatniczej Visa
  • darmowe przelewy przez Internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US)
  • darmowe wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy

 Natomiast dzięki  karcie Visa dołączanej do tego rachunku można:

  • wypłacać środki do 300 zł dzięki usłudze Visa cash back – przy okazji płatności za zakupy np. w centrach handlowych czy stacjach benzynowych
  • wypłacić gotówkę z wszystkich bankomatów na całym świecie
  • zapłacić zbliżeniowo bez użycia PIN-u w punktach handlowo-usługowych poniżej kwoty 50 zł
  • skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek i rabatów – informacje o aktualnych promocjach dostępne na stronie Visa – www.visa.pl

 Szczegółowe warunki rachunku IKS dla młodych dostępne są w placówkach Kasy Stefczyka.