Odpoczywaj na emeryturze z Kasą Stefczyka

Dla wielu seniorów emerytura nie przekreśla prowadzenia aktywnego trybu życia. To okres, kiedy nareszcie można zacząć się rozwijać, realizować swoje pasje. Nie dziwi już widok seniorów dbających o swoje zdrowie i kondycję podczas marszów z kijkami, dokształcających się na Uniwersytetach Trzeciego Wieku czy sprawnie korzystających z Internetu. Niektórzy seniorzy wolą przebywać w domu, pracować na działce czy spotykać się z sąsiadami i bliskimi. Inni jednak mają większe potrzeby, np. chcą poznawać świat.

Obecnie coraz więcej propozycji kierowanych jest do osób po 60. roku życia – zniżki w aptekach, ulgi na przejazdy kolejowe czy popularne w wielu miastach darmowe wejścia do muzeów. Dlaczego nie skorzystać też z oferty finansowej, stworzonej specjalnie z myślą o seniorach? To duże wsparcie dla zwykle skromnego, domowego budżetu i szansa na to, by w końcu zdecydować się na upragniony remont, wyjechać w podróż długo wyczekiwaną czy po prostu ułatwić sobie życie. Kasa Stefczyka od lat oferuje wiele udogodnień przyjaznych seniorom. Szczególnie godna polecenia jest „Pożyczka Senior”. To propozycja w sam raz dla osób po sześćdziesiątce, które otrzymują stałe świadczenie przedemerytalne, emeryturę lub rentę.

Kasa Stefczyka oferuje elastyczną kwotę pożyczki od 1000 zł nawet do 100 000 zł, zapewnia dogodny okres kredytowania od 4 do 120 miesięcy. Ponadto pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel, a więc i na wsparcie domowego budżetu, na bieżące wydatki i na atrakcyjną wycieczkę do ciepłych krajów. Warto wiedzieć, że dostępne są również atrakcyjne obniżki oprocentowania, m.in. za wpływ świadczenia na rachunek w Kasie, staż członkowski oraz dobrą historię kredytową.

W Kasie Stefczyka można liczyć na dodatkowe udogodnienia, bez stresu i niepotrzebnych kosztów. Wiek seniora nie jest przeszkodą, w Kasie nie ma ograniczenia maksymalnego wieku pożyczkobiorcy. Poza tym decydując się na „Pożyczkę Senior”, można samemu wskazać najwygodniejszy dla siebie dzień spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu renty czy emerytury.

Pożyczka Senior:

  • niewiele formalności – by wnioskować o pożyczkę, przedstaw decyzję o przyznaniu świadczenia oraz ostatni przekaz pocztowy, odcinek wypłaty lub odbioru świadczenia albo wyciąg z rachunku potwierdzający wpływ świadczenia
  • brak ograniczenia maksymalnego wieku pożyczkobiorcy
  • gotówka na dowolny cel
  • rata dopasowana do możliwości finansowych i zdolności kredytowej
  • minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, a maksymalna to nawet 100 000 zł
  • atrakcyjne oprocentowanie oraz możliwość jego obniżenia, np. za wpływy świadczenia na rachunek IKS Senior

Szczegóły Pożyczki Senior dostępne w placówkach Kasy Stefczyka.

Pożyczka Senior przeznaczona jest dla osób, które uzyskują dochód w RP z tytułu emerytury, renty na stałe lub otrzymują świadczenie przedemerytalne oraz w dniu złożenia wniosku ukończyły 60 lat. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.