Gotówka z konta na wskazany adres!

Kasa Stefczyka dostrzega potrzeby swoich Członków, dlatego wychodzi im naprzeciw z usługą, która ułatwia dysponowanie pieniędzmi w formie gotówki. To usługa, która polega na wypłacie środków z konta prowadzonego w Kasie i dostarczenia ich na wskazany adres w całej Polsce. Taka możliwość dostarczenia gotówki nawet w odległe rejony kraju na pewno jest przydatna szczególnie w okresie wakacji, kiedy wielu naszych bliskich czy znajomych korzysta z uroków wyjazdowego wypoczynku. Dzięki takiej usłudze możemy w prosty i szybki sposób przesłać gotówkę np. wujowi Tadeuszowi, któremu zabrakło pieniędzy na naprawę auta, czy Beacie – najlepszej przyjaciółce, która zgubiła portfel podczas rejsu statkiem na Hel, albo też bardzo rozrzutnemu Jasiowi przebywającemu na kolonii, bo zabrakło mu już „drobnych” na lody. Takie sytuacje się zdarzają, a dzięki usłudze oferowanej przez Kasę Stefczyka, możemy szybko pomoc naszym bliskim.

Co zrobić, by gotówka z naszego rachunku IKS dotarła pod podany przez nas adres? To proste. Wystarczy przyjść do placówki Kasy Stefczyka i zamówić wykonanie tej usługi. Dzięki temu pieniądze znajdujące się na naszym koncie będą mogły być dostarczone prosto do rąk adresata!

Usługa dostarczenia gotówki na wskazany adres realizowana jest przez Kasę Stefczyka we współpracy z operatorem pocztowym InPost, gotówkę więc przekaże adresatowi pracownik tej firmy kurierskiej. Pamiętać należy jednak, że najpierw trzeba w placówce Kasy Stefczyka, jeżeli już mamy konto w Kasie, złożyć odpowiednią dyspozycję, w której można zamówić zarówno cykliczne dostawy pieniędzy – np. co miesiąc czy co tydzień, ale też zlecić ich jednorazowe dostarczenie. Ważne jest to, że gotówka może być dostarczona na każdy wskazany adres na terenie całego kraju – można ją wysłać rodzinie lub znajomym na drugi koniec Polski, ale można też zlecić przysłanie pieniędzy sobie, np. co miesiąc – zaraz po tym, jak na nasze konto wpłyną środki z tytułu emerytury czy wynagrodzenia. Dzięki usłudze Kasy Stefczyka w bezpieczny i wygodny sposób można dysponować środkami dostępnymi na koncie osobistym lub przekazywać je wybranym przez siebie osobom.

Jak zlecić dostarczanie gotówki na wybrany przez siebie adres?

  1. Właściciel rachunku IKS w Kasie Stefczyka musi złożyć w placówce Kasy dyspozycję np. na comiesięczne lub jednorazowe dostarczanie odpowiedniej kwoty na wskazany adres.
  2. Zgodnie z dyspozycją, we wskazanym dniu odpowiednia kwota zostaje wypłacona z konta.
  3. Kurier dostarcza i przekazuje gotówkę nam lub wskazanemu przez nas odbiorcy na terenie kraju.

O wszystkie szczegóły warto zapytać pracownika w placówce Kasy Stefczyka. Odpowie on na wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane pytania!