Oferta Kasy Stefczyka

Lato sprzyja integracji lokalnych społeczności. W tym czasie Polacy chętniej spędzają wspólnie czas na świeżym powietrzu podczas festynów, koncertów czy transmisji wydarzeń sportowych. Podczas takich imprez dobrze bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. Kasa Stefczyka zawsze więc stara się również uczestniczyć w wydarzeniach, jakie mają miejsce w otoczeniu jej placówek. Organizuje dzieciom rozrywkę – zawsze wśród najmłodszych dużym powiedzeniem cieszy się dmuchany zamek, zjeżdżalnia, malowanie twarzy czy zabawa z zielonym Filipem – maskotką. Dorośli, podczas gdy ich pociechy oddają się zabawie, mogą przystanąć w stoisku Kasy i zapoznać się z ofertą.

Imprezy plenerowe to najlepsza okazja by zapoznać się z ofertą Kasy Stefczyka, bo z reguły na co dzień nie zawsze jest nam po drodze do palcówki. Sprawdźmy jakiej oferty możemy się spodziewać, o co możemy się dopytać w stoisku Kasy.

Pożyczki na małe i duże wydatki

W ofercie Kasy można znaleźć atrakcyjnie oprocentowane pożyczki, udzielane na okres od 4 do nawet 120 miesięcy. Okres kredytowania dopasowany jest zawsze do potrzeb i możliwości finansowych członków. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja już w 15 minut! – to jedne z ważniejszych atutów. Oferta pożyczkowa w Kasie Stefczyka to nie tylko pożyczki gotówkowe. Dostępne są również: pożyczka konsolidacyjna, linia pożyczkowa, pożyczka hipoteczna, kredyt mieszkaniowy.

Ponadto Kasa oferuje osobom prowadzącym działalność gospodarczą produkty przeznaczone na sfinansowanie celów inwestycyjnych oraz bieżącej działalności. Dostępna jest również propozycja kredytowa dla organizacji pozarządowych, fundacji, związków zawodowych, wspólnot mieszkaniowych.

Rachunki osobiste

Kasa Stefczyka oddaje do dyspozycji członków wachlarz kont osobistych, które są rachunkami oszczędnościowo-rozliczeniowymi– tzw. ROR-ami – i odpowiadają na różne potrzeby użytkowników. Dlatego w ofercie Kasy można znaleźć rachunki dedykowane specjalnie dla młodzieży, seniorów czy z dodatkowym pakietem medycznym świadczonym w ramach usługi assistance. Do rachunków wydawane są bezpłatnie karty Visa. Kasa zapewnia swoim członkom wygodny dostęp do pieniędzy przez Internet czy bezpłatne wypłaty gotówki w bankomatach ogólnokrajowych sieci SKOK24, eCard i Global Cash.

Warto dołączyć do Kasy

Na nowych członków Kasa teraz czeka z atrakcyjna promocja. Wystarczy nabyć członkostwo do końca 2016 r. oraz otworzyć rachunek IKS Classic, a otrzyma się prezent powitalny. Jest nim możliwość zlecenia w placówkach w ciągu pół roku 50. jednorazowych przelewów krajowych zupełnie za darmo. Wyjątkiem są jedynie przelewy do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Promocja rachunku IKS Classic obowiązuje do 31 grudnia 2016 roku.

 To nie wszystko. W Kasie Stefczyka można skorzystać również z wielu innych usług, np.:

– członkowie Kasy poniżej 25. roku życia posiadający IKS Classic dla młodych mogą przy użyciu karty Visa wydawanej do rachunku wypłacać za darmo gotówkę we wszystkich bankomatach w Polsce;

– można zlecieć wypłatę gotówki ze swojego rachunku IKS i przesłać ją na dowolny adres na terenie Polski dzięki usłudze realizowanej przy współpracy InPost;

– posiadając kartę płatniczą do rachunku IKS można uczestniczyć w promocjach organizowanych przez Visa, np. Visa Oferty, w której płacąc za zakupy w wybranych sklepach można odzyskać na kartę część wydanych pieniędzy.

Więcej informacji na temat oferty Kasy Stefczyka oraz powyższych promocji można uzyskać w placówkach Kasy lub na stronie www.kasastefczyka.pl. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.