Jedna rata jest lepsza

Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na konsolidację w Kasie Stefczyka. Przede wszystkim jedną ratę w miesiącu zamiast kilku rat z innych zobowiązań finansowych. Zobacz, jakie to wygodne! Jedna rata wiąże się z jednym, najbardziej dogodnym terminem spłaty. Kiedy Ci bardziej odpowiada – tuż po otrzymaniu wynagrodzenia, na początku czy może pod koniec miesiąca? Zdecyduj sam!

Jedna rata może być niższa!

Warto wspomnieć, że miesięczna rata w Kasie Stefczyka może być niższa od sumy obecnie spłacanych rat. Umów się na spotkanie w placówce, a doradca finansowy po rozmowie i zebraniu potrzebnych informacji przedstawi Ci najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Proponujemy atrakcyjne oprocentowanie z możliwością uzyskania obniżek! Również okres kredytowania zostanie dostosowany do Twoich możliwości finansowych. To naprawdę ważne – spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat, dzięki czemu rata nie powinna stanowić nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu.

To nie wszystko! Dzięki konsolidacji można nie tylko połączyć dotychczasowe zobowiązania, ale także otrzymać gotówkę na dowolny cel. Pożyczka konsolidacyjna to również szybka decyzja kredytowa – wstępną informację możesz uzyskać już w kwadrans!

Zapraszamy na spotkanie w najbliższej placówce, gdzie doradca finansowy przedstawi szczegóły produktów umożliwiających konsolidację. Więcej informacji również na stronie internetowej. Sprawdź już dziś!

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.