Pożyczka na remont

Remont nie jest oczywiście sprawą prostą i rzadko kogo stać na finansowanie go z własnych, zaoszczędzonych pieniędzy. Około ⅔ Polaków planujących remont mieszkania korzysta z pożyczki gotówkowej. Oznacza to, że w ten sposób (posiłkując się pożyczką) większość z nas stara się zorganizować środki na realizację planów – tak podaje Biuro Informacji Kredytowej. Remont jest przedsięwzięciem kosztownym, więc skorzystanie z pożyczki jest najprostszym rozwiązaniem. Cel remontowy jest również wskazywany przez około 20% kredytobiorców, którzy zdecydowali się na pożyczkę gotówkową. Nie warto więc się zastanawiać nad odkładaniem tego przedsięwzięcia w przypadku braku oszczędności, ponieważ skorzystanie z pożyczki jest wyjściem nie tylko najlepszym, lecz także popularnym.

Kasa Stefczyka na realizację celów remontowych proponuje Pożyczkę Gotówkową. Dzięki niej uzyskujemy możliwość sfinansowania drobnych napraw, gruntownego odświeżenia, a także przeprowadzenia całkiem poważnej inwestycji: ubiegać można się o kwoty od 1000 zł nawet do 160 000 zł! Ważne, żeby kwota ta była dopasowana do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Ponadto Kasa Stefczyka oferuje dogodne okresy kredytowania do nawet 10 lat. Inne zalety tego rozwiązania to atrakcyjne oprocentowanie, które można dodatkowo obniżyć m.in. za wpływ dochodu, staż członkowski czy dobrą historię kredytową. Otrzymane pieniądze można przeznaczyć również na inny cel – remont jest tylko jedną z wielu opcji.

Pożyczka Gotówkowa w Kasie Stefczyka to prosta, wygodna i elastyczna oferta dla osób o różnych potrzebach i możliwościach, dlatego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. O wszystkie szczegóły można zapytać swojego doradcę w placówce Kasy.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Pożyczka Gotówkowa w Kasie Stefczyka:

  • kwota od 1 tys. zł do 160 tys. zł na dowolny cel,
  • dogodny okres kredytowania – od 4 do 120 miesięcy,
  • przyjazne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia,
  • możliwość otrzymania atrakcyjnych obniżek oprocentowania m.in. za wpływ dochodu, staż członkowski czy dobrą historię kredytową,
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!