Prezent powitalny na dobry początek

Dla wszystkich, którzy dołączą do Kasy i otworzą konto IKS Classic do 31 grudnia 2016 roku, został przygotowany prezent powitalny. Jest nim możliwość zlecenia w placówkach przez pół roku pięćdziesięciu pierwszych jednorazowych przelewów krajowych całkowicie za darmo. Wyjątkiem są jedynie przelewy do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu będzie można bez dodatkowych opłat w placówce wykonać przelew np. z tytułu opłat za mieszkanie, prąd, telefon, telewizję. Jest to spora oszczędność zważywszy, ile miesięcznie mamy do wykonania takich opłat.

Żeby przystąpić do Kasy, należy m.in. założyć jeden z kilku proponowanych rachunków osobistych. Jednak żeby  skorzystać z promocji związanej z prezentem powitalnym, trzeba założyć wygodny rachunek IKS Classic. Posiadanie tego konta umożliwia m.in. bezpieczne przechowywanie swoich pieniędzy. Można oczywiście ten rachunek uczynić rachunkiem, na który będą wpływać pieniądze z tytułu wynagrodzenia, renty czy emerytury. W ten sposób zabezpieczając stały wpływ pieniędzy na to konto, można w pełni skorzystać z jego atutów: nie będzie bowiem pobierana opłata z tytułu prowadzenia rachunku w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych na to konto wyniosła minimum 1500 zł. Do rachunku IKS Classic wydawana jest bezpłatnie karta płatnicza Visa Classic, która umożliwia realizację płatności, np. za korzystanie z usług lub zakupy dokonane w sklepie czy hipermarkecie. Zapłatę taką można dokonać również zbliżeniowo, a poniżej kwoty 50 zł również bez podawania PIN-u.

Promocja trwa do 31 grudnia 2016 roku. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.kasastefczyka.pl. Decyzja kredytowa zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

 

APLA:

Zalety rachunku IKS Classic:

  • 0 zł za prowadzenie konta w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1500 zł,
  • 0 zł za przelewy przez Internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS-u i US),
  • 0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy,
  • obsługa w placówce, przez Internet i telefon,
  • dostęp do pełnej oferty Kasy – m.in. pożyczek i kredytów czy depozytów,
  • dzięki karcie Visa możliwość skorzystania z usługi Visa cashback – wypłaty gotówki do 300 zł w punktach handlowo-usługowych,
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów sieci SKOK24 i Global Cash.