Jak uporządkować swoje pożyczki?

Lato to czas, kiedy wydajemy więcej pieniędzy niż zwykle. Jednak po powrocie do domu okazuje się, że stają przed nami nowe wyzwania, których realizacja wcale nie jest tania. Jesień jest ostatnim dzwonkiem, by zabrać się za remont mieszkania czy domu: wstawić nowe okna, odmalować ściany czy po prostu wymienić wyposażenie. Jak jednak tego dokonać, kiedy urlop pochłonął ostatnie oszczędności, a jeszcze spłacać trzeba swoje stare zobowiązania? Wystarczy przyjść do Kasy Stefczyka, która posiada w swojej ofercie pożyczkę konsolidacyjną.

 „Konsolidacja” to zamiana kilku dotychczasowych zobowiązań na jedno nowe, o ujednoliconych warunkach spłaty. To nic innego, jak zaciągnięcie jednego zobowiązania celem spłaty dotychczasowych. Takie rozwiązanie jest więc najlepszym wyjściem dla  osób, które posiadają już kilka zobowiązań – np. pożyczki gotówkowe na rożne cele, karty kredytowe, debety w rachunkach osobistych lub linie pożyczkowe w różnych instytucjach finansowych i chciałby je połączyć w jedno zobowiązanie. Dzięki pożyczce konsolidacyjnej zamiast dotychczasowych zobowiązań – jest jedno, w związku z tym płaci się tylko jedną ratę w miesiącu zamiast kilku wynikających z różnych pożyczek czy kredytów. Ponadto warunki nowej pożyczki mogą być na tyle atrakcyjne, że kwota miesięcznej raty może być niższa niż suma miesięcznych rat wynikających ze zobowiązań, które zostały skonsolidowane. Korzyścią konsolidacji, obok uporządkowania finansów, jest także jednoczesna możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy na dowolny cel. Dzięki takiemu rozwiązaniu „za jednym zamachem” można nie tylko zrobić porządek z dotychczasowymi długami, ale dzięki dodatkowym środkom zrealizować jesienne plany i przeznaczyć je na przykład na remont mieszkania.

 Oferta konsolidacyjna w Kasie Stefczyka jest dobrą alternatywą dla osób, które chcą poprawić sobie warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Pozwala na elastyczne podejście do kwestii aktualnego zadłużenia. Możliwość konsolidacji zobowiązań zaciągniętych w instytucjach finansowych oraz Kasie Stefczyka, a także opcja powiększenia kwoty pożyczki o środki na dowolny cel sprawia, że członkowie Kasy z pewnością będą zadowoleni z oferty, z której skorzystali. Najważniejsze jednak, że mogą oni zobaczyć realną różnicę w spłacie zobowiązań przed konsolidacją i po. To jest istotne, szczególnie gdy oferta pożyczkowa na rynku finansowym jest bardzo wyrównana i ciężko znaleźć naprawdę atrakcyjną propozycję.

 

Oferta konsolidacyjna w Kasie Stefczyka to:

  • jedna rata w miesiącu, która może być niższa niż suma wszystkich obecnie spłacanych rat
  • możliwość uzyskania dodatkowej gotówki
  • przyjazne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia
  • atrakcyjne oprocentowanie z możliwością uzyskania obniżek
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Kasa Stefczyka oferuje szereg produktów umożliwiających konsolidację posiadanych zobowiązań.

 

Szczegóły dotyczące oferty konsolidacyjnej na stronie www.kasastefczyka.pl oraz w placówkach Kasy Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.