Jak poprawić warunki spłaty pożyczek? – konsolidacja w Kasie Stefczyka

„Konsolidacja” to zamiana kilku dotychczasowych zobowiązań na jedno nowe, o ujednoliconych warunkach spłaty. To nic innego, jak zaciągnięcie jednego zobowiązania celem spłaty dotychczasowych. Takie rozwiązanie jest więc najlepszym wyjściem dla  osób, które posiadają już kilka zobowiązań – np. pożyczki gotówkowe, karty kredytowe, debety w rachunkach osobistych lub linie pożyczkowe w różnych instytucjach finansowych. Dzięki pożyczce konsolidacyjnej zamiast dotychczasowych zobowiązań – jest jedno, w związku z tym płaci się tylko jedną ratę w miesiącu. Ponadto warunki nowej pożyczki mogą być na tyle atrakcyjne, że kwota miesięcznej raty może być niższa niż suma miesięcznych rat wynikających z dotychczasowych zobowiązań. Korzyścią konsolidacji, obok uporządkowania finansów, jest także jednoczesna możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy na dowolny cel.

Oferta konsolidacyjna w Kasie Stefczyka jest dobrą alternatywą dla osób, które chcą poprawić sobie warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Pozwala na elastyczne podejście do kwestii aktualnego zadłużenia. Możliwość konsolidacji zobowiązań zaciągniętych w instytucjach finansowych oraz Kasie Stefczyka, a także opcja powiększenia kwoty pożyczki o środki na dowolny cel sprawia, że członkowie Kasy z pewnością będą zadowoleni z oferty, z której skorzystali. Najważniejsze jednak, że mogą oni zobaczyć realną różnicę w spłacie zobowiązań przed konsolidacją i po. To jest istotne, szczególnie gdy oferta pożyczkowa na rynku finansowym jest bardzo wyrównana i ciężko znaleźć naprawdę atrakcyjną propozycję.

Oferta konsolidacyjna w Kasie Stefczyka to:

 jedna rata w miesiącu, która może być niższa niż suma wszystkich obecnie spłacanych rat

  • możliwość uzyskania dodatkowej gotówki
  • przyjazne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia
  • atrakcyjne oprocentowanie z możliwością uzyskania obniżek
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Kasa Stefczyka oferuje szereg produktów umożliwiających konsolidację posiadanych zobowiązań.


Szczegóły dotyczące oferty konsolidacyjnej na stronie www.kasastefczyka.pl oraz w placówkach Kasy Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.