Dołącz do Kasy i odbierz prezent powitalny

Darmowe przelewy

Obecnie trwa specjalna promocja kierowana do nowych Członków, którzy dołączą do Kasy najpóźniej do końca 2016 r. W jej ramach, przez okres 6 miesięcy od zapisania się do Kasy i założenia rachunku IKS Classic, nowi Członkowie zyskają 50 darmowych przelewów (oprócz tych do ZUS i US) wykonywanych w placówkach. W ten sposób – nie płacąc prowizji – będzie można zapłacić np. za prąd, gaz, czynsz czy telewizję. Bez żadnych opłat wykonamy przelew na każdą kwotę. Jest to spora oszczędność zważywszy, ile miesięcznie mamy do wykonania takich opłat.

 

IKS Classic

Warunkiem skorzystania z promocji jest uzyskanie członkostwa w Kasie i założenie do końca 2016 r. rachunku IKS Classic. Rachunek ten jest nowoczesnym i tanim osobistym narzędziem finansowym każdego Członka Kasy. Jakie zatem jego zalety? Posiadanie tego konta umożliwia m.in. bezpieczne przechowywanie swoich pieniędzy. Można oczywiście ten rachunek uczynić rachunkiem, na który będą wpływać pieniądze z tytułu wynagrodzenia, renty czy emerytury. W ten sposób zabezpieczając stały wpływ środków na to konto można w pełni skorzystać z jego atutów: nie będzie bowiem pobierana opłata z tytułu prowadzenia rachunku w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych na to konto wyniosła minimum 1500 zł. Do rachunku IKS Classic wydawana jest bezpłatnie karta płatnicza Visa Classic, która umożliwia realizację płatności, np. za korzystanie z usług lub zakupy dokonane w sklepie czy hipermarkecie. Zapłatę taką można dokonać również zbliżeniowo, a poniżej kwoty 50 zł również bez podawania PIN-u. Ponadto do obsługi konta dedykowany jest wygodny i bezpieczny system bankowości internetowej. Można więc bez wychodzenia z domu zlecić przelewy, dokonać zakupów w sklepach internatowych czy założyć nową lokatę.

 

IKS Classic to:

  • 0 zł za prowadzenie konta w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1500 zł
  • 0 zł za przelewy przez Internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US)
  • 0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy
  • 0 zł za wypłaty z blisko 900 bankomatów sieci SKOK24 i Global Cash w całej Polsce
  • 0 zł za  skorzystanie z usługi Visa cash back – wypłaty gotówki do 300 zł w punktach handlowo-usługowych

 

Atrakcyjne pożyczki

Zostając Członkiem Kasy Stefczyka i zakładając rachunek IKS Classic zyskuje się dostęp do pełnej oferty finansowej Kasy oraz jej partnerów. W ofercie Kasy można znaleźć atrakcyjnie oprocentowane pożyczki, udzielane na okres od 4 do nawet 120 miesięcy. Okres kredytowania dopasowany jest zawsze do potrzeb i możliwości finansowych Członków. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja już w 15 minut! – to jedne z ważniejszych atutów. Ponadto przy wybranych produktach pożyczkowych istnieje możliwość otrzymania atrakcyjnych obniżek oprocentowania m.in. za wpływ dochodu, staż członkowski czy dobrą historię kredytową. Oferta pożyczkowa w Kasie Stefczyka to nie tylko pożyczki gotówkowe. Dostępne są również: pożyczka konsolidacyjna, linia pożyczkowa, pożyczka hipoteczna, kredyt mieszkaniowy.

 

Promocja trwa do 31 grudnia 2016 r. Regulamin promocji dostępny na stronie www.kasastefczyka.pl. Decyzja kredytowa zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.