DOBRY RACHUNEK NA SŁONECZNĄ JESIEŃ ŻYCIA

Emeryci czy renciści zasługują na poważne traktowanie i korzystne rozwiązania finansowe. Wie o tym Kasa Stefczyka, która przygotowała ofertę dostosowaną do potrzeb seniorów. Wygodne konto, możliwość zaciągnięcia pożyczki na uczciwych zasadach – to wszystko może sprawić, że jesień życia stanie się przyjemniejsza.

Przyjazny rachunek osobisty

Kasa Stefczyka specjalnie dla osób pobierających świadczenia emerytalne bądź rentowe  przygotowała rachunek IKS Senior. Dzięki posiadaniu takiego konta seniorzy zyskują łatwy dostęp do pieniędzy w placówkach Kasy na terenie całej Polski. Zlokalizowane są one w miejscach, do których łatwo dotrzeć – w głównych punktach miast, miejscowości czy osiedli. Można w nich wypłacić lub wpłacić gotówkę, opłacić bieżące rachunki (np. za czynsz, prąd i gaz), a także – co ważne – zasięgnąć porady finansowej.

Rachunek IKS Senior powstał więc z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość załatwiania spraw związanych z finansami bezpośrednio w placówkach – na spokojnie i w miłej atmosferze. Posiadanie rachunku IKS Senior oznacza także korzystanie z najprostszych form dostępu do pieniędzy, bo wielu emerytów przywiązanych jest do tradycji: prostej wypłaty w placówce, przelewu wykonywanego na miejscu, posiadania gotówki w portfelu. Z drugiej jednak strony właściciel rachunku IKS Senior może korzystać z karty Visa, wypłacając pieniądze z bankomatu czy płacąc kartą za sprawunki.

Zalety rachunku IKS Senior, dostępnego w Kasie Stefczyka:

 • komfortowa obsługa i profesjonalne wsparcie doradców finansowych w ponad 400 placówkach w całej Polsce,
 • tanie przelewy i możliwość ustanawiania stałych zleceń w placówkach,
 • niska opłata za prowadzenie rachunku – tylko 3,96 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach swojej Kasy,
 • 0 zł za wypłaty w blisko 900 bankomatach sieci SKOK 24 i Global Cash w całej Polsce,
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej Visa,
 • 0 zł za opłaty za transakcje bezgotówkowe kartą Visa w sklepach i punktach handlowo-usługowych.

Pożyczka dopasowana do potrzeb

Kasa Stefczyka proponuje ofertę pożyczkową, która w uczciwy sposób pozwoli emerytom zrealizować plany. By poradzić sobie z finansowymi trudnościami, sprostać życiowym potrzebom i jednocześnie nie wpaść w pętlę zadłużenia, warto skorzystać z atrakcyjnej Pożyczki Senior. To doskonałe rozwiązanie dla Członków Kas, którzy ukończyli 60. rok życia i otrzymują stałe świadczenie przedemerytalne, emeryturę lub rentę, wypłacane przez polski organ emerytalny lub rentowy.

Pożyczka została przygotowana z myślą o tych, którzy potrzebują szybkiego uzupełnienia domowego budżetu. Decyzja kredytowa zapada szybko – wstępna informacja już po 15 minutach. Okres spłaty pożyczki wynosi nawet 10 lat, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Dodatkowo istnieje możliwość obniżki oprocentowania, jeżeli emerytura bądź renta będzie regularnie przelewana na IKS Senior. Oznacza to m.in. niższe raty miesięczne.

Zalety Pożyczki Senior:

 • kwota od 1 tys. zł do 100 tys. zł na dowolny cel,
 • dogodny okres kredytowania – od 4 do 120 miesięcy,
 • przyjazne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu świadczenia,
 • możliwość otrzymania atrakcyjnych obniżek oprocentowania m.in. za wpływ dochodu, staż członkowski czy dobrą historię kredytową,
 • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.