POŻYCZKA Z MYŚLĄ O ŚWIĘTACH

Jest to czas prezentów, odpoczynku i spełniania marzeń, ale także większych wydatków. Może tym razem wyprzedzimy przedświąteczną bieganinę i wcześniej zaczniemy realizować świąteczne plany? Pomoże nam w tym Kasa Stefczyka!

Jeżeli w listopadzie zaczniemy przygotowywać się do Bożego Narodzenia, mamy szansę zrobić to spokojniej, dokładniej i bez niepotrzebnego stresu. A ten wynika często z braku pieniędzy, bo wydatki związane z okresem świątecznym znacznie przewyższają możliwości budżetu domowego. Warto już teraz rozejrzeć się np. za prezentami dla najbliższych, a szczególnie dla najmłodszych, którzy czekają także na podarunki na św. Mikołaja 6 grudnia. To pozwoli nam precyzyjniej zaplanować wydatki i określić potrzeby finansowe.

Dlatego już teraz należałoby wybrać odpowiednią dla nas ofertę pożyczkową. Atrakcyjną propozycję oferuje Kasa Stefczyka – pożyczkę „Zawsze u Siebie” z oprocentowaniem 3%. Dzięki niej można otrzymać od 1 tys. zł do nawet 50 tys. zł – kwotę, która będzie wystarczająca do zrealizowania planów świątecznych dla całej rodziny. Zaletą pożyczki jest niskie i stałe oprocentowanie, które daje nam pewność, że atrakcyjna rata nie zmieni się podczas spłaty pożyczki. Ponadto pożyczkę otrzymamy szybko i bez zbędnych formalności.

Jakie są atuty pożyczki „Zawsze u Siebie”?

  • Jest to oferta, którą można przeznaczyć nie tylko na przygotowanie świąt czy prezenty dla najbliższych, lecz także na każdy, dowolnie wybrany cel.
  • Szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!
  • Atrakcyjna rata z pewnością zadowoli wielu pożyczkobiorców, ponieważ nie nadwyręża zbytnio domowego budżetu.
  • Stałe oprocentowanie 3% w skali roku zapewnia niezmienność miesięcznie opłacanych rat.
  • Elastyczna kwota już od 1000 zł do nawet 50 000 zł.
  • Dogodny okres spłaty od 4 do 36 miesięcy.

Całkowita kwota kredytu Pożyczka Zawsze u Siebie wynosi 4150 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 850 zł) wynosi 3,00%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 17,35%. Czas obowiązywania umowy – 35 miesięcy, 34 miesięczne raty równe: 149,38 zł oraz ostatnia 35. rata: 149,24 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 5 228,16 zł, w tym odsetki: 228,16 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 03.10.2016 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.