Nowy trener ASZ PSW

Roberta Różańskiego zastąpił Michał Kwiecień, który znany jest z wieloletniej pracy w Lutni Piszczac. Z ekipą pożegnała się także Kinga Niedbała. A wzmocnienia? – Obserwujemy kilka zawodniczek, część z nich już z nami trenuje. O personaliach za wcześnie jednak mówić – informuje Marcin Kasprowicz, prezes AZS PSW.

Orlęta Radzyń Podlaski dwukrotnie sparowały w minionym tygodniu i dwukrotnie zanotowały remis 2:2: w środę z Lewartem Lubartów i w sobotę z Avią Świdnik. Dwie bramki dla Avii zdobył były zawodnik Orląt Mateusz Olszak. W Radzyniu zostaje Karol Kalita. Z Orlętami związali swój piłkarski los również: Rafał Kiczuk, Bartosz Ciborowski (obaj Jagiellonia Białystok) i Szymon Wiejak (Resovia). Klub jednak na tym nie poprzestaje i szuka kolejnych wzmocnień.

Podlasie Biała Podlaska rozbiło w Bielsku Podlaskim miejscowy trzecioligowy Tur 5 :1 i zremisowało na stadionie AWF w Białej Podlaskiej z Lewartem Lubartów 1:1. Trener Miłosz Storto bardzo zabiega o Macieja Wojczuka. Wychowanek TOP-54 Biała Podlaska ostatnio grał w Radomiaku. Na pewno nie odejdzie z drużyny Jakub Syryjczyk, ważą się losy Siergieja Krykuna. Z klubem chcą rozstać się Damian Szymański i Adam Wiraszka, których kusi beniaminek IV ligi Sokół Adamów.