Opluli i pobili naszego sędziego. Remis AZS PSW i Podlasia, porażka Orląt

Podczas schodzenia do tunelu po zakończeniu pierwszej połowy meczu III ligi między KSZO a Wiślanami został on przez miejscowych opluty i uderzony. Potem działacze KSZO nie chcieli wpuścić sędziów do szatni. Po konsultacji z obserwatorem sędzia przerwał spotkanie. Do przerwy prowadzili goście 2:0. Pretensje do arbitra miejscowi mieli o rzut karny, po którym padła druga bramka dla gości. Na pewno Wiślanie otrzymają walkower w tym spotkaniu, pozostaje kwestia kar dla klubu z Ostrowca.

Cenny punkt z Wałbrzycha przywiozły piłkarki AZS PSW Biała Podlaska. Zremisowały one bezbramkowo z tamtejszym AZS PWSZ. Znakomitą partię rozegrała bramkarka Dominika Dewicka. W nadchodzący weekend panie mają wolne ze względu na występy reprezentacji narodowej. Orlęta Radzyń Podlaski przegrały na własnym boisku 1:2 z Chełmianką. To była pierwsze porażka od 5 marca br. poniesiona na własnym obiekcie przez podopiecznych Damiana Panka. Od 55 minucie radzynianie grali w przewadze, mimo to więcej bramek zdobyli goście. W najbliższą sobotę w Wólce Pełkińskiej o godz.16 Orlęta zmierzą się z miejscową Wólczanką. Podlasie Biała Podlaska przed własną publicznością bezbramkowo zremisowało z MKS Trzebinia/Siersza. Kolejny mecz podopieczni trenera Miłosza Storto rozegrają w Oświęcimiu w sobotę o godz. 11 z miejscową Sołą.