Panie przegrały z pogodą, panowie z rywalami

Mimo, że panie rozegrały już komplet spotkań z rundy jesiennej, to jeszcze nie będą miały odpoczynku, muszą rozegrać awansem trzy kolejki wiosenne. W sobotę do Białej Podlaskiej przyjedzie Medyk Konin, mistrz i zdobywca Pucharu Polski. Początek spotkania o godz. 11. Orlęta Radzyń Podlaski na własnym boisku nie sprostały Resovii Rzeszów przegrywając 1:2, choć do 74 minuty radzynianie prowadzili 1:0. Obraz gry zmieniło wejście na boisko rezerwowych Resovii, dwóch z nich dobyło bramki i trzy punkty pojechały do Rzeszowa. W sobotę o godz. 17 Orlęta zagrają w Lublinie z Motorem. Porażkę zanotował także nasz drugi trzecioligowiec. Podlasie Biała Podlaska w Świdniku już w 4 minucie objęło prowadzenie, by ostatecznie przegrać 1:2. Pierwsza połowa tego meczu w wykonaniu bialczan była dobra, o drugiej – lepiej nie wspominać. W sobotę o godz. 13 na stadionie przy ul. Piłsudskiego pojawi się KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.