CZARNY TYDZIEŃ

W sobotę uległy w Żywcu miejscowemu Mitechowi 3:4, tracąc ostatnią bramkę już w doliczonym czasie gry. W nadchodzący weekend do Białej Podlaskiej zawita Unifreeze Górzno.

Orlęta Radzyń Podlaski chyba już zakończyły grę w tym sezonie. Ich ostatnie dwie porażki u siebie ze Spartakusem 1:2 i na wyjeździe 1:4 z Podhalem chluby nie przynoszą.

Podobnie w ostatnim tygodniu wypadło Podlasie Biała Podlaska. Rywali co prawda bialska drużyna miała trudniejszych, ale w obu meczach u siebie nie zdobyła nawet jednego punktu: z Motorem przegrała 0:2, z Wólczanką 2:4. W tym drugim spotkaniu po fatalnej pierwszej połowie bialczanie przegrywali 0:2. Druga połowa w ich wykonaniu było o niebo lepsza, stąd odrobienie strat i gdy się wydawało, że jeden punkt zostanie w Białej, gospodarze w doliczonym czasie stracili dwie bramki.

W sobotę o godz. 17 w Radzyniu Podlaskim dojdzie do derbów Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.