PARA PREZYDENCKA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Rodzina z Energią

W piątek o godz. 12 Przegląd Twórczości Dziecięcej zainauguruje trzydniowe obchody święta miasta. O godz. 13.15 z bialczanami spotka się para prezydencka: Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. Wyjątkowi goście z uwagi na Dzień Dziecka spędzą czas przede wszystkim z najmłodszymi bialczanami i wręczą nagrody laureatom konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej. O godz. 15 Prezydent złoży kwiaty przed pomnikiem śp. Marii i Lecha Kaczyńskich. W Parku Radziwiłłowskim do godz. 17 trwać będą rozstrzygnięcia konkursów dla dzieci i występy laureatów. Przegląd zakończą pokazy grup tanecznych działających przy Bialskim Centrum Kultury. O godz. 19 na scenę wejdzie Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie”. Wystąpi także Jazz Trio. Nie zabraknie atrakcji pozascenicznych: bezpłatnego wesołego miasteczka, Holi Festiwalu czyli święta koloru oraz Festiwalu Baniek Mydlanych.

Energia Muzyki

Sobota upłynie pod znakiem muzyki. Blok koncertowy rozpocznie o godz. 19 międzyrzecka grupa Blue Rain, po której wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej Krzysztof Cugowski z zespołem oraz Margaret.

Magia Humoru

W niedzielę o godz. 13 rozpocznie się piknik rodzinny, który zakończy o godz. 16 pokaz iluzjonisty Maciej Pola. W wieczornym kabaretonie bawić nas będą kabarety: Paranienormalni, Czesuaf oraz Czołówka Piekła.