PiS zarejestrował listy w naszym regionie. Są mocne nazwiska

"Dziś zarejestrowaliśmy naszą biało-czerwoną drużynę w woj. lubelskim. Dziękujemy za ponad 65.000 podpisów poparcia! Kampania nabiera tempa. Do zobaczenia jutro na konwencji @pisorgpl w #Lublin z Prezesem J.#Kaczyński i Premierem @MorawieckiM ! #KonwencjaPiS #PolskaSercemEuropy" – napisała na Twitterze Beata Mazurek.

 ""

Wicemarszałek choć jest "dwójką" na lubelskiej liście Prawa i Sprawiedliwości, to bez wątpienia będzie lokomotywą wyborczą Zjednoczonej Prawicy. Związana z Chełmem Beata Mazurek jest bardzo rozpoznawalnym politykiem i cieszy się wielkim poparciem w regionie. Wielokrotnie udowodniła, że sprawy jej małej ojczyzny są dla niej bardzo ważne. Mieszkańcy to docenili i w ostatnich wyborach do Sejmu głosowało na nią ponad 30 tys. osób. 

Mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic mają szanse mieć w Europarlamencie swoją reprezentantkę. Kandydatką na europosła jest ceniona bialska lekarz Barbara Barszczewska. W ostatnich wyborach samorządowych zdobyła mandat radnej sejmiku wojewódzkiego. Zagłosowało na nią ponad 10 tys. osób, co w wyborach samorządowych jest świetnym wynikiem.