Miał być stadion, powstanie osiedle dla bogaczy?

Kibice, którzy od lat wiernie wspierają swoją drużynę, nie bacząc na wyniki dopingują ją i w „domu” (choć ostatnio muszą grać z dala od Piłsudskiego 38) i na wyjazdach, zwrócili się z apelem do władz miasta i mieszkańców.

Fani bialskiej drużyny domagają się od prezydenta zdecydowanych działań i spełnienia obietnic wyborczych. Kibice przypominają, że jeszcze kilka miesięcy temu prezydent zapewniał ich o kontynuowaniu inwestycji rozpoczętej przez poprzedniego włodarza. W kuluarach coraz częściej słyszy się jednak, że miasto ma inne plany wobec gruntów, a w miejscu „drugiego domu wielu bialszczan”, przy którym spędzili zarówno chwile wzlotów i upadków swojego klubu powstanie osiedle mieszkaniowe. Dla kibiców to decyzja nie do zaakceptowania, co skrupulatnie opisali na Facebooku”.

„Witamy wszystkich serdecznie !

Fanpage został założony ze względu na nieudolne działania władz Białej Podlaskiej w sprawie stadionu .

JESTEŚMY APOLITYCZNI

Nas nie interesują tłumaczenia i ciągle odwlekanie tematu budowy stadionu. Chcemy działań !

Chcemy odzyskać swój drugi dom jakim był stadion przy ul. Piłsudskiego 38 , obiekt na którym wychowały się setki młodych kibiców.

W ostatnich miesiącach doszło do spotkania przedstawicieli kibiców z obecnym prezydentem Panem Michałem Litwiniukiem który stwierdził że ,,ma piłkę zamiast głowy" i obiecał nam że zrobi wszystko co należy żeby obiekt powstał ponieważ kocha piłkę nożną lecz nie w takiej formie jakiej zaplanował to były włodarz miasta P. Stefaniuk .

Niestety jak się okazuje wszystkie słowa były nie prawdą , w tej sprawie nic się nie dzieje a my czujemy się oszukani a obecny prezydent zyskał po prostu na czasie.

Z nieoficjalnych informacji wiemy że teren ten ma zostać sprzedany a w jego miejsce mają zostać postawione bloki wraz z apartamentami . Zdaniem p. Litwiniuka Podlasie miało by grać na boisku AWF przy ul. Warszawskiej które nie jest w ogóle do tego przystosowane a lokacja tego obiektu nie zostanie zatwierdzona z powodu wymogów które obowiązują w lidze .

Padł też pomysł postawienia trybuny w okolicach kortów tenisowych przy sztucznej murawie … Panie prezydencie , Pan nie ma bladego pojęcia w tym temacie , żaden piłkarz nie będzie grał na sztucznym boisku ze względu na kontuzje a sam pomysł wydaje się abstrakcyjny z powodu totalnego braku miejsca na jakąkolwiek rozbudowę obiektu. Miało to na celu zamydlenie nam oczu niestety chyba się nie udało . Pan Litwiniuk zrzucał całą winę na swojego poprzednika twierdząc iż była to tzw. ,, kiełbasa przedwyborcza " a sam stadion projekt stadionu wygląda śmiesznie i bezsensownie gdyż nie ma podgrzewanej murawy … 

Pan Litwiniuk zapytany o następne spotkanie z nim po inwentaryzacji która miała zakończyć się 2 tyg po naszym spotkaniu ( luty ) odpowiedział że się do nas odezwie lecz niestety , nie otrzymaliśmy żadnych informacji które mówiłyby o tym iż p. Prezydent wyraża chęć przedstawienia nam jakichkolwiek informacji .

Interesuje nas wiele spraw i liczymy na oficjalne stanowiska Pana Litwiniuka oraz byłego prezydenta Pana Stefaniuka , który rozpoczął budowę stadionu.

Prosimy Was o pytania odnośnie budowy stadionu pod tym postem , pytania te zostaną następnie zawarte w oficjalnych listach do obydwu Panów . Liczymy na to że ktoś odważy się nam na wszystko odpowiedzieć .

Prosimy o udostępnianie strony i stworzenie istnej propagandy liczymy również że do akcji dołączą się zaprzyjaźnione strony kibicowskie . Im nas więcej tym większą siłę przebicia będziemy mieli.”

Link do oświadczenia