Internauci kpią z kandydata opozycji. "Stop spadochroniarzom" – tym z Syrii też?

To nie będzie przyjazna kampania wyborcza. Choć startujący w naszym regionie politycy związani z Prawem i Sprawiedliwością stawiają przede wszystkim na kwestie merytoryczne i programowe, to jak widać opozycja po raz kolejny zamierza tylko szczuć. Wiele wskazuje na to, że jedynym programem opozycji pozostaje hejt i obrażanie przeciwników. Bo jak inaczej nazwać hasło wyborcze, pod jakim o głosy wyborców będzie walczył Sławomir Sosnowski?

"Stop spadochroniarzom", to w przekonaniu Sosnowskiego uderzenie przede wszystkim w "jedynkę" w wyborach do Sejmu Jacka Sasina i kontrkandydata w walce o miejsce w Senacie senatora Grzegorza Biereckiego. Nazywanie, szczególnie tego ostatniego, spadochroniarzem jest o tyle kuriozalne, że z Południowym Podlasiem jest on związany, a w swojej działalności parlamentarnej i społecznej nie raz udowodnił, że dobro regionu jest dla niego najważniejsze. W przeciwieństwie do Sosnowskiego, który jako marszałek województwa działał na jego szkodę, np. bezprawnie blokując rewitalizację Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim.

Internauci dość szybko dostrzegli hipokryzję działacza PSL, w komentarzach kpiąc z jego hasła wyborczego i dotychczasowej polityki. 

– Stop spadochroniarzom, czyli Haidar zamierza wrócić do Syrii ? – czytamy w jednym z komentarzy na portalu, który jako pierwszy opisał start kampanii wyborczej Sosnowskiego? 

""

– Niech Pan Sosnowski powie wpierw to swoim partyjnym kolegom. Kosiniak Kamysz Tarnów spadochroniarz, Piotr Apel Kielce spadochroniarz, Tyszka Rzeszów spadochroniarz, Binczycka  Łódź spadochroniara, Robert Nie dam okręg podwarszawski spadochroniarz, Jakub Stefaniak to samo. 

""

– Stop spadochroniarzom? Dobrze opozycyjni piewcy miłości rozpoczynają kampanie. Od razu negatywna i hejt? A Haidarowi nie było przykro gdy za jego syryjskimi plecami trzymaliscie te transparenty? Śmiech na sali. Nie macie pomysłu na kampanie, pan Sosnowski po 2 latach budzi się, że ASF tu był. ZSL walczył z tym plakatami na granicy, gdzie ex marszałek był wtedy? A jeszcze nawiązując do spadochroniarzy… Jak panowie oceniają działania np. Władysława Jagiełły (Litwina) czy Stefana Batorego (Węgra) na tronie Polskim? Hahaha rzeczywiście Sosnowski zza Radzynia to bialczanin pełną gębą :))

""

– panie Sławomirze, spadochroniarzy to mamy dużo w Lublinie po waszych rządach w urzędzie marszałkowskim. Teraz biedny prezydent Żuk musi nowe biurowce wynająć, bo nie mieszczą się biedactwa po odejściu z zarządzanej przez pana poprzednio instytucji i starostwa powiatowego. Będzie razem tego już ze 150 osób, sami fachowcy z koniczyną w klapie

""

– piszą mieszkańcy na forum. 

Nie inaczej jest na Facebooku, gdzie też widać kpiny z Sosnowskiego:

 

Jęczeć "stop spadochroniarzom" i być popieranym przez spadochroniarza z Syrii Haidara, który nawet polskiego jeszcze za dobrze się nie nauczył 🙂 kto temu durnemu sławkowi wymyślił tak durne hasło? :)))))

""