Już jest nowa strona naszego Tygodnika. Jesteśmy jeszcze bliżej Was!

Pewnie zauważyliście, że w ostatnim czasie było nas jakby mniej. Nie oznacza to, że o Was zapomnieliśmy. Świat idzie do przodu i my postanowiliśmy zrobić to samo.

Zdajemy sobie sprawę, że współczesne media nie istnieją bez Internetu, a nasza stara strona, co tu dużo mówić, była już bardzo wysłużona. Dlatego postanowiliśmy ją odświeżyć i sprawić, by informacje, którymi chcemy się z Wami dzielić, były przekazywane w jak najbardziej przystępny i interesujący sposób. Chcemy, by to był nas podstawowy sposób docierania do Was.

Chcieliśmy dać Wam stronę dostosowaną do wymagań social mediów, wykorzystującą nowe formaty prezentacji treści, a przy tym maksymalnie prostą, przystępną i zapewniającą możliwość swobodnego przeglądania jej na telefonach komórkowych.

Mam nadzieję, że nowy „Tygodnik Podlaski” przypadnie Wam do gustu. Ze swojej strony zapewniam, że o treści możecie być spokojni. Nie zamierzamy odpuszczać. Dalej będziemy walczyć z patologiami, patrzeć naszym władzom na ręce i informować o nadużyciach i nieprawidłowościach.

Jesteśmy dla Was, jeszcze bliżej Was.

Piotr Filipczyk, redaktor naczelny „Tygodnika Podlaskiego”.