Sprzedawała narkotyki mieszkańcom Białej Podlaskiej. W domu miała prawdziwą hurtownię

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych odpowie 27-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. W miejscu jej zamieszkania oraz samochodzie policjanci ujawnili narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia niemal 700 porcji dealerskich. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkająca tam 27- latka może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W mieszkaniu oraz aucie należącym do kobiety ujawnili woreczki foliowe z zawartością białej oraz beżowej substancji.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to amfetamina oraz mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 700 porcji dealerskich tych narkotyków.

Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 27-latka zatrzymana została do wyjaśnienia. W miniony weekend Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja/tygodnikpodlaski