Lewacy znowu próbują atakować Kościół. W Białej Podlaskiej pojawiła się ciężarówka oklejona skandalicznymi plakatami

 – Roczny koszt Kościoła Katolickiego – 20 miliardów złotych. W cenie: poniżanie kobiet, szczucie na LGBT, gwałcenie dzieci, Ordo Iuris u władzy, (p)oddani policji – taki komunikat mogli przeczytać w miniony weekend mieszkańcy Białej Podlaskiej, którzy zdecydowali się na spacer po mieście.

Oklejona napisami tej treści ciężarówka pojawiła się w Białej Podlaskiej 17 listopada i do niedzieli przemierzała ulice naszego miasta. Akcja jest inicjatywą promującą Halo Radio, medialny twór, stworzony w ubiegłym roku przez lewicowych dziennikarzy związanych m.in z „Gazetą Wyborczą”, czy środowiskami LGBT. Z radiem związane są takie postaci jak: znany ze swojej bogatej narkotykowej przeszłości pisarz Tomasz Piątek, w ostatnich latach wściekle atakujący rząd, kolportujący kłamliwe informacje o Polsc Bart Staszewski, niegdyś propagujący kazirodztwo naukowiec Jan Hartman, lewicowy dziennikarz Piotr Szumlewicz czy feministka Monika Płatek, w poprzednich wyborach bezskutecznie ubiegająca się o mandat w Europarlamencie z list „Wiosny”  Roberta Biedronia.

‼Ciężarówka kampanii „Ile kosztuje nas Kościół” w Białej Podlaskiej.

? Ciężarówka z antyklerykalnymi hasłami ma…

Opublikowany przez Bialczanin.info Wtorek, 17 listopada 2020

Akcja zachęcająca do przekazywania datków na rozgłośnię, trwa już od kilku tygodni, a jednym z jej elementów jest właśnie kampania na ciężarówce.

Fot. fot. Facebook/HaloRadio