„Aborcję na żądanie ześlij nam panie”. Litwiniuk, Haidar – zobaczcie, kogo popieracie!

Oto prawdziwe oblicze ostatnich demonstracji, rzekomo w obronie „praw kobiet”. Ogólnopolski Strajk Kobiet, organizacja dowodzona przez Martę Lempart, nie ma zamiaru ukrywać, o co chodzi. Na swoim twitterowym profilu OSK opublikował prześmiewcze przeróbki kolęd pod hasłem „Aborcję na żądanie ześlij nam panie”. Wypada zapytać Riada Haida, Michała Litwiniuka i innych miłośników Strajku Kobiet na Południowym Podlasiu: nie jest wam wstyd? Odetniecie się w końcu od tego szaleństwa?

Ta akcja zniesmaczyła nawet część światka liberalno-lewicowego. Ogólnopolski Strajk Kobiet, organizacja odpowiadająca za demonstracje w Warszawie i wielu innych polskich miastach, opublikowała szydercze „przesłanie” na Święta Bożego Narodzenia. To przerobione kolędy, gdzie zamiast radości z narodzenia Chrystusa mamy nawoływanie do aborcji na żądanie, drwiny z religii i polskiej tradycji.

„W bólu rodzić nie będziemy
Dzieci chorych i niechcianych!
Choć od lat protestujemy
Wszystko jak grochem o ścianę”

– to jedna ze zwrotek „kolędy” na melodię „Bóg się rodzi”.

„Gdy śliczna Panna aborcję robiła
Z wielkim przestrachem leki zamówiła”

– to kolejna próbka „twórczości” Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Innych cytować nie będziemy, nie różnią się one niczym od tych szyderczych strofek.

Wypada wreszcie zapytać Riada Haidara, Michała Litwiniuka i wszystkich ich popleczników, którzy w ostatnich miesiącach uczestniczyli i promowali działania antyrządowych demonstrantów: nie jest wam tak po ludzku wstyd? Naprawdę identyfikujecie się z tak agresywną promocją aborcji? Tak bardzo bawią was drwiny z tego, co dla wielu Polaków jest ważne lub święte? Zaśpiewacie takie „kolędy” swoim bliskim przy świątecznym stole?

Zadajemy te pytania publicznie, bo mieszkańcy naszego regionu mają prawo wiedzieć, z jakimi wartościami utożsamiają się ludzie, których wybrali na ważne urzędy. I będziemy domagali się publicznej odpowiedzi.