Minister Marlena Maląg: zadbajmy o to, żeby nikt nie czuł się w czasie świąt samotny

 – W święta, w trosce o dobro i bezpieczeństwo nas wszystkich, osobiste spotkania musimy ograniczyć do minimum – zaapelowała w środę minister rodziny Marlena Maląg. Spotkajmy się online, porozmawiajmy przez telefon – powiedziala minister Rodziny i Polityki Społecznej w życzeniach dla Polaków.

Życzenia ukazały się na  profilu twitterowym ministerstwa.

„Przed nami jeden z najpiękniejszych okresów w roku, czyli święta Bożego Narodzenia. To czas nadziei, która w tym trudnym roku pandemii jest nam szczególnie potrzebna. Za nami wiele niełatwych miesięcy, ale wierzę i wszystkim nam serdecznie życzę tego, by kolejne były już tylko lepsze” – powiedziała.

Maląg dodała, że święta to także czas miłości, spotkań z bliskimi. „Tym razem w trosce o dobro i bezpieczeństwo nas wszystkich, osobiste spotkania musimy ograniczyć do minimum” – powiedziała.

„Zadbajmy jednak o to, by nikt nie czuł się samotny. Spotkajmy się online, porozmawiajmy przez telefon” – poprosiła szefowa resortu rodziny. Podkreśliła, że w okresie świątecznym świadomość tego, że nie jesteśmy sami jest niezwykle ważna.

„Bądźmy dla siebie życzliwi, wyrozumiali, dbajmy o siebie nawzajem” – powiedziała. Maląg wyraziła nadzieję, że okres świąt będzie czasem odpoczynku, ale też refleksji.