Mamy sposób na zimowy budżet! [artykuł sponsorowany]

Pożyczka Zaratka

Zimowe miesiące to czas, który części z nas kojarzy się ze zwiększonymi wydatkami. To właśnie wtedy przygotowujemy nasze mieszkania i domy na niższe temperatury, uzupełniamy ciepłą garderobę czy nastawiamy się na spędzenie miłych chwil z najbliższymi.

W tym sezonie przerwa zimowa będzie nieco inna niż zazwyczaj. Ograniczone możliwości wyjazdów nie oznaczają jednak, że będzie to czas stracony. Jak go zorganizować, aby dobrze się bawić i wypocząć z bliskimi?

Zafunduj kurs lub szkolenie online dla siebie i rodziny. Szkolenia zdalne to obecnie popularna forma rozwoju osobistego. Znajdź takie, w których możesz wziąć udział z najbliższymi. Zdobędziecie nowe umiejętności, a jednocześnie będziecie mieli okazję do pobycia razem. Świetnie w tej sytuacji sprawdzi się kurs gotowania, rysunku lub językowy.

Zaplanuj kulturalną rozrywkę. Na co dzień zazwyczaj brakuje nam czasu na to, aby czytać książki, oglądać całą rodziną filmy lub wspólnie grać w gry. Teraz jest ku temu okazja. Dobrej zabawy na długie godziny dostarczą Wam zwłaszcza planszówki. Warto w nie zainwestować. Ich oferta na rynku jest tak szeroka, że na pewno znajdziesz coś, co sprawi radość Tobie i Twoim najbliższym.

Odkryj swoją okolicę. Większość z nas planując wyjazd, skupia się na odległych rejonach. Tymczasem w Twojej okolicy na pewno znajduje się mnóstwo miejsc, które można zwiedzić i podziwiać piękne widoki. Aktywność na świeżym powietrzu będzie dobrym sposobem na wzmocnienie odporności. Nie zapomnij zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt – sanki lub rower (w przypadku braku śniegu) to świetna rozrywka dla całej rodziny!

W zaplanowaniu zimowego budżetu pomoże Pożyczka Zaratka. Dlaczego warto z niej skorzystać? Jej RRSO wynosi 7,23%, a prowizja to absolutne 0 zł. Wstępną informację kredytową uzyskasz nawet w 15 minut, a środki na Twoim koncie mogą się znaleźć już w dniu złożenia wniosku. Zawnioskować o pożyczkę możesz osobiście w placówce lub nie wychodząc z domu – na naszej stronie internetowej albo telefonicznie. Atutem jest także niska rata, która nie nadwyręży Twojej kieszeni:

Pożyczasz: Miesięczna rata: Prowizja:
1000 zł 25 zł 0 zł
2000 zł 50 zł 0 zł
3000 zł 75 zł 0 zł
4000 zł 100 zł 0 zł

 

Przykład reprezentatywny z dnia 10.04.2020 r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 1000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 7%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,23%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 23,95 zł oraz ostatnia, 48. rata: 23,87 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1 149,52 zł, w tym odsetki: 149,52 zł.

Pożyczka Zaratka dostępna wyłącznie w kwotach 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł, dla Klientów nieposiadających pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Konto oznacza rachunek płatniczy. Pożyczka Zaratka otrzymała prestiżowe wyróżnienie Dobra Marka 2019.

Autor: Kasa Stefczyka
Fot. PIxabay