Owsiak gra z aborcjonistkami. Jak pójdzie zbiórka w naszym regionie?

Maski opadły – do końca. Nikt już chyba nie może mieć wątpliwości, z kim gra dowodzona przez Jerzego Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Szef WOŚP oficjalnie poparł skrajnie lewacką, domagającą się aborcji na życzenie i organizującą uliczne zadymy w całej Polsce grupę Strajk Kobiet. – W tym roku dzieci będą zbierały na sprzęt do aborcji? – pytają internauci.

– Dziękujemy #StrajkKobiet za maila ze wsparciem. Strajk Kobiet w sobotę i w niedzielę gra z orkiestrą. Nie dajmy się podzielić. #wosp2021 – możemy przeczytać na profilu twitterowym WOŚP.

Szefowa Strajku Kobiet Marta Lempart odwzajemniła te miłe słowa, zapowiadając, że w sobotę i niedzielę – kiedy trwa Owsiakowa zbiórka – nie będzie zbyt wiele proaborcyjnych demonstracji.

W te dni oddajemy pole Orkiestrze – zapowiedziała liderka skrajnie lewicowej grupy, domagającej się m.in. aborcji na żądanie.

Czy trzeba to komentować? Raczej nie. Zacytujmy tylko krótki internetowy wpis znanego rysownika Cezarego Krysztopy:

– W tym roku dzieci będą zbierały ma sprzęt do aborcji? – zapytał artysta i komentator.

W naszym regionie Orkiestra, jak co roku, zagra i tym razem. Ciekawe, czy wsparcie Marty Lempart i zwolenniczek aborcji pomoże w zbiórce na Południowym Podlasiu?

Źródło: Twitter Autor: red.
Fot. Fratria