Pożyczka Zaratka idealna na remont

Zima to doskonały czas, by pomyśleć o zmianach w naszej najbliższej przestrzeni. Wzięcie Pożyczki Zaratka (RRSO: 7,23%) pozwoli urzeczywistnić nawet śmiałe pomysły związane np. z aranżacją mieszkania.

Malowanie, wymiana tapety w pokojach czy kafelków w łazience? A może zakup nowych mebli? To jedne z najlepszych sposobów na aktywizację, kiedy pogoda nie zachęca nas do wyjścia na zewnątrz. Remont może dobrze zagospodarować nasz czas zwłaszcza, kiedy nasz dom „prosi” się o odświeżenie. Zmiany w mieszkaniu to szereg działań, które trzeba dobrze zaplanować. Dzięki temu możemy uniknąć niemiłych niespodzianek, jak np. nieprzewidziane wydatki. Ale i w takim przypadku znajdzie się dobre rozwiązanie − w Kasie Stefczyka.

Jeżeli zdecydujemy się na remont lub odświeżenie mieszkania, Pożyczka Zaratka może być ważnym uzupełnieniem budżetu. Nawet mały remont może kosztować więcej niż założyliśmy, przekraczać zasobność naszego portfela lub sumę odłożonych na ten cel środków. Dlatego tak ważna jest możliwość szybkiego i atrakcyjnego uzupełnia budżetu remontowego. W takiej sytuacji sprawdza się oferta, która daje od razu możliwość zapoznania się z jej warunkami oraz szybką wypłatą środków.

Pożyczkę Zaratka można otrzymać w wysokości 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczna rata to tylko 25 złotych za każdy pożyczony 1000 zł. W Pożyczce Zaratka prowizja wynosi 0 złotych, a czas, jaki mamy na spłatę to 48 miesięcy.

Członkowie Kasy Stefczyka mogą złożyć wniosek o pożyczkę bez wychodzenia z domu dzwoniąc na numer infolinii – 801 600 100 (koszt połączenia wg taryfy operatora). Decyzja kredytowa i pieniądze z pożyczki mogą być dostępne na rachunku płatniczym nawet tego samego dnia. Oczywiście możliwa jest także bezpośrednia konsultacja w placówce Kasy. Warunkiem przyznania Pożyczki Zaratka jest nieposiadanie pożyczek lub kredytów w Kasie Stefczyka w okresie co najmniej pół roku przed dniem złożenia wniosku.

Przykład reprezentatywny z dnia 10.04.2020 r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 1000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 7%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,23%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 23,95 zł oraz ostatnia, 48. rata: 23,87 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1 149,52 zł, w tym odsetki: 149,52 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Autor: artykuł sponsorowany: Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay