W piątek mija termin składania ofert na Pałac Potockich. Ogromne zainteresowanie firm!

Piątego lutego upływa ostateczny termin składania ofert na rewitalizację centrum Radzynia Podlaskiego i Pałacu Potockich. – Zainteresowanie jest bardzo duże, odpowiadamy na dziesiątki rzeczowych, konkretnych pytań – informuje burmistrz Jerzy Rębek.

Według władz Radzynia zainteresowanie wykonaniem przełomowej inwestycji wyraziło około 20 firm.

To polskie firmy – podkreśla Jerzy Rębek. – Przysyłały kilkunastoosobowe ekipy, w skład których wchodzili inżynierowie poszczególnych branż i oni na miejscu oglądali przedmiot zamówienia. Otrzymaliśmy na piśmie ponad 100 pytań, na które udzieliliśmy odpowiedzi, wyjaśnień.

Przypomnijmy, że wartość inwestycji to ponad 28,5 miliona złotych.

Mieliśmy dużo pracy, jeszcze większa nas czeka, bo wyłonienie wykonawcy to dopiero początek – stwierdził burmistrz Radzynia Podlaskiego.

Przypomnijmy, że rewitalizacja Pałacu Potockich i centrum Radzynia nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie polityków PiS z senatorem Grzegorzem Biereckim, wicepremierem Jackiem Sasinem oraz marszałkiem województwa Jarosławem Stawiarskim na czele. To dzięki ich determinacji udało się zdobyć dofinansowanie do bardzo ważnego dla miasta i całego regionu projektu. Poprzedni marszałek, Sławomir Sosnowski z PSL, dofinansowania bowiem odmówił.

CZYTAJ WIĘCEJTo się nazywa spełnianie obietnic! Jest umowa na rewitalizację Pałacu Potockich

Źródło: radzyn-podl.pl Autor: red.
Fot. radzyn-podl.pl