Dezynfekcja „suchą mgłą”, sposób na uchronienie się przed COVID-19

Pandemia COVID-19 dała się we znaki wszystkim przedsiębiorcom i firmom. Zostaliśmy zmuszeni do przestrzegania surowych obostrzeń, które w dużej mierze dotyczą pomieszczeńi wnętrz pojazdów: biur, warsztatów pracy, gabinetów lub służbowych samochodów.

Na codzie dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców. Stąd kolejna akcja. O co chodzi?
„Akcja dekontaminacja” to dezynfekcja (suchą mgłą) pomieszczeń lub pojazdów przez uwolnienie odpowiedniego środka z silnym strumieniem powietrza.
Wytworzona przez urządzenie mgła szybko rozprzestrzenia się po wnętrzu i dociera do każdej, nawet najmniejszej szczeliny.

Dlaczego robimy to najlepiej?

Jako jedyni w Białej Podlaskiej i regionie dysponujemy nowoczesną nowoczesną, a zarazem prostą w obsłudze technologią. Dostępne w naszej usłudze zamgławiacze to sprzęt polskiej produkcji, który pozwala uzyskać efekt mgły – znacznie skuteczniejszy, niż ozonowanie. Specjalana dysza rozpyla substancję dezynfekując, tworząc krople wielkości ok. 5 mikrometrów. Powala to na lepsze rozprzestrzenienie w dezynfekowanej przestrzeni. Skuteczność działania zwiększa wbudowany wentylator.

Jak to robimy?


Z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych i zasad bezpieczeństwa. Po napełnieniu zbiornika odpowiednim płynem biobójczym, programujemy urządzenie i opuszczamy pomieszczenie. Po całym procesie wentylator przez kilkadziesiąt minut miesza powietrze w pomieszczeniu. Na zakończenie otwieramy okna, wietrzymy i bezpiecznie wracamy do pracy.

Autor: artykuł sponsorowany: Stacja Pogotowia Ratunkowego SPOZ w Białej Podlaskiej