Cejrowski wraca do TVP. Będzie „Boso przez świat”

Dobra wiadomość dla miłośników talentu słynnego podróżnika o bardzo wyrazistych, konserwatywnych poglądach. Program „Wojciech Cejrowski – boso przez świat” będzie znowu można oglądać w TVP. Pierwszy z nowych odcinków na antenie „Dwójki” już 28 lutego!

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl odcinki zaplanowane na luty i marzec będą dotyczyć Peru. Programy podróżnicze Wojciecha Cejrowskiego emitowane były w przeszłości przez TVP, ale też przez TVN Style czy TV Puls.

Wojciech Cejrowski urodził się w 1964 roku w Elblągu. Jest podróżnikiem, dziennikarzem, fotografem, autorem książek i kierownikiem artystycznym biblioteki Poznaj Świat. Szerokiej publiczności znany jest także jako bezkompromisowy przeciwnik aborcji, zwolennik wolnego rynku i tradycyjnych wartości rodzinnych.

Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem. To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść – napisał Cejrowski na swoim profilu na Facebooku w trakcie październikowych marszy proaborcyjnego Strajku Kobiet.

CZYTAJ TAKŻE: Mocny komentarz Wojciecha Cejrowskiego: Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów

Źródło: wirtualnemedia.pl Autor: red.
Fot. scrennshot TVP