Wygraj rower

Kasa Stefczyka rozpoczyna akcję, w której rezygnując z otrzymywania papierowych wyciągów można wygrać nowy rower marki Kross. Aby mieć szansę na zdobycie tej nagrody, trzeba wziąć udział w konkursie.

W dobie Internetu, kiedy wielu z nas posiada stały dostęp do poczty elektronicznej, można ograniczyć korespondencję w formie papierowej. E-mail to już dzisiaj powszechny sposób komunikacji. Podobnie dzieje się z wieloma innymi dokumentami, które zastępowane są ich elektronicznymi odpowiednikami, gdyż są one po prosu praktyczniejsze.

Właśnie dlatego Kasa Stefczyka zachęca wszystkich Członków, by zrezygnowali z papierowej korespondencji na rzecz poczty elektronicznej. Warto pamiętać, że e-mail to bezpieczna komunikacja, gdyż poczta wysłana tą droga dociera na wskazany adres odbiorcy, pomijając pośrednictwo np. listonosza. Będzie więc na czas i tylko dla wskazanego odbiorcy. Poza tym, zmiana sposobu dostarczania dokumentów Kasy Stefczyka to oszczędność. Przez okrągły rok Kasa co miesiąc będzie zwracać zaoszczędzony 1 zł na rachunek płatniczy jej członka. Zmiany sposobu otrzymywania korespondencji można dokonać:

  • po zalogowaniu na swoje konto w bankowości elektronicznej,
  • dzwoniąc pod numer 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora),
  • osobiście w placówce.

To jednak nie koniec korzyści. Rezygnując z papierowej korespondencji można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są rowery marki Kross. Aby zagrać o nagrodę w konkursie Kasy Stefczyka należy na stronie www.kasastefczyka.pl/wygrajrower wypełnić formularz i odpowiedzieć na zawarte w nim pytanie konkursowe. Można to zrobić także w placówce.

Konkurs „Wygraj rower” trwa od 15.02.2021 r. do 30.08.2021 r., a zgłoszenia przyjmowane są do 13.08.2021 r. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w placówkach oraz na www.kasastefczyka.pl/wygrajrower.

Autor: artykuł sponsorowany: Kasa Stefczyka
Fot. usplash