Prawica pomaga przedsiębiorcom. KO chowa głowę w piasek

Ważne decyzje miejskich radnych z Białej Podlaskiej. Dzięki determinacji działaczy Zjednoczonej Prawicy udało się przyjąć kolejny pakiet pomocowy dla bialskich przedsiębiorców!

Właściciele firm, których finanse ucierpiały na skutek lockdownu spowodowanego przez pandemię koronawirusa będą mogli liczyć na wsparcie miasta. Zostaną oni zwolnienie z podatku od nieruchomości za grunty oraz budynki i budowle lub ich części związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Uchwałę w tej sprawie złożył klub Zjednoczonej Prawicy i dzięki jego radnym udało się ją przyjąć. Zastanawiająca może być postawa naszych reprezentantów związanych z prezydentem. KO wstrzymała się od głosowania za projektem, nie wykazując chęci pomocy przedsiębiorcom. Dobrze, że chociaż nie przeszkadzali.

– W trudnym czasie musimy sobie pomagać. To kolejne wsparcie dla przedsiębiorców. Wniosek o zwolnienie będzie mógł złożyć każdy właściciel firmy, która ucierpiała w związku z pandemią. Precyzując, chodzi o podatek od nieruchomości za grunty oraz budynki i budowle lub ich części związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Uchwałę przyjęto głosami opozycji. Prezydenccy radni wstrzymali się od głosu – czytamy w komunikacie klubu radnych Zjednoczonej Prawicy.

 

? W trudnym czasie musimy sobie pomagać. To kolejne wsparcie dla przedsiębiorców.

? Wniosek o zwolnienie będzie mogł…

Opublikowany przez Klub radnych Zjednoczona Prawica Białej Podlaskiej Wtorek, 30 marca 2021