Pożyczka Fit

Wakacje coraz bliżej, a to oznacza nowe wydatki. Staramy się zagospodarować ten czas różnymi atrakcjami, by zapewnić dzieciom i sobie jak najlepszy wypoczynek. Może być to kłopotliwe, gdy spłacamy już jakieś zobowiązania finansowe, które bardzo ograniczają możliwości naszego budżetu.

Dobrym rozwiązaniem na uciążliwość spłaty wielu pożyczek i wysokość ich rat jest Pożyczka Fit (RRSO: 6,22%) w Kasie Stefczyka. To konsolidacja, czyli zamiana kilku dotychczasowych zobowiązań na jedno nowe, na nowych warunkach spłaty. To nic innego, jak zaciągnięcie jednej pożyczki celem spłaty dotychczasowych. Można z niej skorzystać, jeśli spłacamy np. pożyczki gotówkowe na rożne cele, karty kredytowe, debety w rachunkach płatniczych lub linie pożyczkowe w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Dzięki konsolidacyjnej Pożyczce Fit zamiast kilku dotychczasowych zobowiązań jest jedno, w związku z tym płaci się tylko jedną ratę w miesiącu, a nie jak do tej pory – kilka. Ponadto warunki nowej pożyczki mogą być na tyle atrakcyjne, że kwota miesięcznej raty może być niższa niż suma miesięcznych rat wynikających z zobowiązań, które zostały skonsolidowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu w naszym portfelu pozostanie więcej środków, które możemy przeznaczyć, np. na wakacyjne uciechy.

Atuty Pożyczki Fit:

  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu
  • 0 zł prowizji
  • RRSO – 6,22%
  • możliwość wybrania dnia spłaty miesięcznej raty
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Członkowie Kasy Stefczyka posiadający rachunek płatniczy IKS mogą złożyć wniosek o Pożyczkę Fit bez wychodzenia z domu. Dzwoniąc pod numer 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora) mogą skontaktować się z ekspertem finansowym, który przygotuje ofertę. Maksymalna kwota pożyczki bez wychodzenia z domu wynosi 100 000 zł.

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł w tym odsetki: 23 190,06 zł.

 

Autor: artykuł sponsorowany: Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay