Wakacje z Pożyczką na Nowe

Przed nami wakacje. Wiele Polaków uznaje – i słusznie – że trzeba ten czas wykorzystać maksymalnie. Jesteśmy spragnieni nie tylko wypoczynku, ale przede wszystkim możliwości oddychania pełną piersią i korzystania z letnich atrakcji. Ograniczone zasoby naszego portfela nie muszą być przeszkodą w realizacji naszych planów. Warto skorzystać wtedy z oferty Kasy Stefczyka – Pożyczki na Nowe (RRSO: 14,65%).

Sezon urlopowy już w czerwcu zaczyna się rozpędzać. Większość z nas ma już określone plany wakacyjne. Dla tych, który nie mogli wcześniej zarezerwować sobie wczasów, biura podróży wciąż dysponują katalogami pełnymi ofert atrakcyjnych wyjazdów. Wystarczy wybrać kierunek. A jeśli nie dysponujemy w danym momencie odpowiednimi oszczędnościami, jest jeszcze Pożyczka na Nowe w Kasie Stefczyka.

Oferta Kasy to 7000 zł, które są doskonałym rozwiązaniem w przypadku zapotrzebowania na dofinansowanie wakacyjnych planów. Ponadto kwota pożyczki nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu podczas spłaty zobowiązania, bowiem wysokość miesięcznej raty to jedynie 99 zł.

Pożyczka na Nowe to same atuty:

  • 7 000 zł na letni wypoczynek lub realizacje innych planów
  • rata – 99 zł miesięcznie
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja już w 15 minut
  • przyjazne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Przykład reprezentatywny z dnia 1.10.2020 r. dla Pożyczki na Nowe: Całkowita kwota kredytu wynosi 7007,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 693 zł) wynosi 7,2%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 1749 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 14,65%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 97,74 zł oraz ostatnia, 107. rata: 97,46 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 12 206,90 zł, w tym odsetki: 2757,90 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany: Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay