WOHYŃ. Tragiczny finał rodzinnej imprezy. Mężczyzna wypadł z balkonu – nie żyje

Radzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w sobotę w gminie Wohyń. Podczas rodzinnej imprezy zorganizowanej na terenie jednej z posesji z balkonu wypadł 25-letni mężczyzna. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Do tego nieszczęśliwego wypadku doszło w sobotę około godziny 22:00 w jednej z miejscowości w gminie Wohyń. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej jednostki wynika, że na balkonie jednorodzinnego domu odbywała się rodzinna impreza. Wśród jej uczestników był 25-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

– W pewnym momencie mężczyzna tańcząc przy barierce nagle przechylił się spadając kilka metrów w dół na betonowe podłoże. Obrażenia, jakie odniósł mężczyzna okazały się bardzo poważne. Niestety nie udało się go uratować. Będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził jego zgon. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczone zostało w celu przeprowadzenia sekcji zwłok – poinformował aspirant Piotr Mucha z komendy w Radzyniu Podlaskim.

Policjanci ustalają okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

 

Autor: policja