GITD w Białej wciąż rośnie. Praca czeka na chętnych!

Znowu dobre wieści z bialskiej placówki Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Ruszyły nabory na pracowników w Biurze Kontroli Opłaty Elektronicznej. Praca czeka na 11 osób.

Stworzenie w Białej Podlaskiej Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej GITD, o co skutecznie zabiegali senator Grzegorz Bierecki i ówczesny prezydent miasta Dariusz Stefaniuk, było dowodem na poważne traktowanie przez obecną administrację rządową wschodniej części Polski i dostrzeżenie roli naszego regionu. Bialski oddział stale się rozwijał, mimo ataków i plotek rozpuszczanych przez zawistników – na przykład dotyczących rzekomej.. likwidacji placówki.

Jest oczywiście całkiem odwrotnie. Nie ma żadnej likwidacji, jest za to dalszy rozwój.

Chcemy wciąż rozwijać oddział w Białej Podlaskiej i rozbudowywać zespół. Chcemy aktywizować Polskę Wschodnią, co pochwalił w liście skierowanym na otwarcie oddziału prezes PiS Jarosław Kaczyński – mówił nam pod koniec zeszłego roku Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.

Duże zainteresowanie pracodawcą oraz bardzo dobre wyniki pracowników z oddziału w Białej Podlaskiej zachęca kierownictwo do rozwijania instytucji w regionie Polski Wschodniej – czytamy w informacji prasowej GITD. – Obecnie ogłoszono nabór na 11 stanowisk. Termin składania podań upływa 15 czerwca 2021 r.

W celu zapoznania się ze szczegółami ofert pracy należy wejść na stronę internetową Biuletynu Informacji Publicznej https://bip.gitd.gov.pl/praca/oferty-pracy/aktualne-oferty-pracy/.

Miejsce składania dokumentów: Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Biuro Dyrektora Generalnego Al. Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy i uczestnictwa w procesie rekrutacji – podkreśla GITD.

CZYTAJ TAKŻE: Szef GITD: chcemy wciąż rozwijać oddział w Białej Podlaskiej i rozbudowywać zespół

Źródło: podlaski.info Autor: red.
Fot. podlaski.info