Dzień Otwarty w Punkcie Szczepień w Radzyniu Podlaskim. Tego dnia można zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji

Dzień otwarty w Punkcie Szczepień Powszechnych w Radzyniu Podlaskim. Mieszkańcy mogą zaszczepić się przeciwko COVID-19 bez rejestracji.

Jak informuje Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim, 23 czerwca 2021 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Punkcie Szczepień powszechnych. Osoby uprawnione do zaszczepienia, będą mogły tego dnia przyjąć dawkę szczepionki bez wcześniejszego zapisu.

„Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim informuje, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 organizuje Dzień Otwarty w Punkcie Szczepień Powszechnych. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich uprawnionych chętnych do zaszczepienia się bez wcześniejszego zapisu 23 czerwca 2021 r.” – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski.

Punkt Szczepień Powszechnych, w którym w środę odbędzie się Dzień Otwarty, znajduje się w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1, ul. Jana Pawła II 25. Punkt jest otwarty w godz. 8.00-16.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 607 832 220. Dzwoniąc pod ten numer można również zapisać się na szczepienia w późniejszym terminie.

W dalszym ciągu zapisy na szczepienie przeciwko COVID-19 prowadzone są  za pomocą całodobowej infolinii pod numerem 989, przez system e-Rejestracji, Internetowe Konto Pacjenta lub w punkcie szczepień. Można również zapisać się wysyłając SMS-a na numer 880-333-333.