Pożyczka Online w Kasie Stefczyka

Kasa Stefczyka wprowadziła nowe ułatwienie w korzystaniu z oferty pożyczkowej. Teraz członkowie Kasy mogą wziąć pożyczkę on-line bez konieczności wizyty w placówce. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i przeprowadzić cały proces przy własnym komputerze, telefonie, tablecie, w dogodnym dla siebie miejscu, np. w domu.

Jeszcze kilka lat temu, aby wziąć kredyt lub pożyczkę w Kasie Stefczyka, trzeba było to zrobić osobiście w placówce. Więcej, do złożenia wniosku potrzebne były dokumenty z zakładu pracy potwierdzające zatrudnienie i zarobki. Jednak procedury związane z otrzymaniem pożyczki dla członków Kasy są systematycznie upraszczane. Obecnie mogą oni złożyć wniosek telefonicznie – dzwoniąc na infolinię lub zamówić rozmowę z konsultantem – oraz przez Internet, dzięki coraz lepszym  zabezpieczeniom cyfrowym i pewniejszej weryfikacji informacji.

Z możliwości wnioskowania o pożyczkę przez Internet może skorzystać każdy, nawet jeżeli nie jest klientem Kasy Stefczyka. Wystarczy wejść na stronę kasastefczyka.pl i wypełnić wniosek o Pożyczkę Online (RRSO: 11,42%). We wniosku należy podać wymagane informacje dotyczące np. danych osobowych i teleadresowych, zatrudnienia i otrzymywanego wynagrodzenia oraz  posiadanych zobowiązań finansowych. Dużym ułatwieniem jest sposób weryfikacji dochodu- bez konieczności dostarczania dokumentów. Nawet, jeśli wynagrodzenie lub świadczenie wpływa na rachunek w dowolnym banku, nie jest to przeszkodą. Z pomocą formularza Pożyczki Online klient ma możliwość w szybki, łatwy i bezpieczny sposób przekazać  dane o dochodach w celu obliczenia zdolności kredytowej i przygotowania oferty pożyczkowej.

Dzięki uproszczonej procedurze Kasa Stefczyka w kilka minut przygotuje odpowiednią ofertę pożyczkową, pozostawiając klientowi do wyboru kwotę pożyczki i liczbę rat. Na koniec klientowi Kasy pozostanie zaakceptowanie warunków umowy pożyczkowej. Przelew środków z pożyczki na rachunek płatniczy IKS może odbyć się nawet tego samego dnia.

Pożyczka Online w Kasie Stefczyka:

  • na dowolny cel,
  • przyjazny i intuicyjny formularz wniosku pożyczkowego,
  • minimum formalności,
  • szybka decyzja o przyznaniu środków,
  • akceptacja różnych form przychodów.

Online oznacza przez Internet i telefon. Jeśli nie jesteś jeszcze Członkiem Kasy Stefczyka, to podpisanie umowy wymagać będzie wizyty w placówce. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) Pożyczki Online wynosi 11,42%.

 

Autor: artykuł sponsorowany: Kasa Stefczyka