Wielki sukces młodziutkiej bialczanki! Michalina zgarnęła złoty medal we Włoszech

To prawdziwa duma naszego regionu! Michalina Cyran, młodziutka wokalistka bialskiego zespołu „Chwilka” doskonale zaprezentowała się w prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Magia Italiana w Rimini.

Jak informuje Bialskie Centrum Kultury Michalina reprezentowała Polskę w grupie dzieci do 7 roku życia. W finale konkursu zaśpiewała piosenki „Dance Monkey – Tones and I” oraz „Papuga z dziobem na kłódkę”. Jury festiwalu przyznało jej 1 miejsce i złoty medal w dwóch kategoriach: pop i aktorskiej. Nagrodą była możliwość wideoklipu we Włoszech.

Trenerem wokalnym Michaliny jest Ireneusz Parafiniuk, który otrzymał dyplom Grande Maestro. O udoskonalenie utworów młodej wokalistki zadbała Paulina Grochowska – wychowanka „Chwilki” a obecnie doskonały trener wokalny, aktorka oraz kompozytorka.

Michalina Cyran ma tylko 7 lat, ale już wielokrotnie występowała na festiwalach, konkursach, koncertując w Polsce i za granicą. Po sukcesie w Rimini tych występów będzie jeszcze więcej – już sypią się zaproszenia dla bialczanki.

Źródło: FB/kulturawbialej Autor: red.
Fot. FB/kulturawbialej