Niezwykłe warsztaty malowania toreb bawełnianych w Radzyniu

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty malowania toreb bawełnianych „Jestem Eko”, które odbędą się w niedzielę 11 lipca w ramach Letniej Sceny ROK. Początek o godz. 17.00 na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich. Wstęp wolny.

Warsztaty poprowadzi Magdalena Szwed. – Nasze przedsięwzięcie jest odpowiedzią na potrzeby dbałości o środowisko, gdyż uważamy że dobre nawyki trzeba wyrobić w sobie już od najmłodszych lat. Ponadto ich celem jest ukazanie dzieciom i dorosłym, jak ważne jest używanie toreb wielokrotnego użytku, ponieważ proces rozkładania jednej plastikowej torby jest bardzo długi – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK.

Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał możliwość tworzenia własnych projektów, które następnie namaluje na bawełnianej torbie. Taka forma pracy pozwala na ukazanie swoich fantazji graficznych i kreatywności. Dodatkowo zaprojektowana według indywidualnego projektu torba pozwala poczuć się wyjątkowo, pokazać swoje umiejętności i sprawia, że chce się ją nosić zawsze i wszędzie. Umieszczony wzór pozwala także wyrazić siebie, swoje zainteresowania i poglądy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma wszystkie materiały, a stworzoną torbę zabierze jako pamiątkę do domu. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. (83) 352-73-14 lub 606-234-320.