RADZYŃ PODLASKI. Bilety na koncert za oddaną krew

Radzyński Ośrodek Kultury razem z Regionalnym centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz Oddziałem Rejonowym PCK w Radzyniu, w dniu 22 lipca przeprowadzą Akcję Honorowego Krwiodawstwa „Muzykę masz we krwi”. W zamian za oddaną krew można otrzymać karnet na koncert.

„Naszym głównym celem jest uzupełnienie zapasów krwi, które szczególnie w wakacje są bardzo małe. Podzielenie się krwią nie wymaga od nikogo wiele, a może uratować zdrowie lub życie wielu osób potrzebujących natychmiastowej pomocy. Gorąco zachęcam do udziału w naszej akcji, liczy się naprawdę każda kropla krwi” – powiedział  Robert Mazurek, dyrektor ROK.

W zamian za oddaną krew na dawców czekają podziękowania w formie bezpłatnych karnetów na koncerty w ramach 26. Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską „Oranżeria 2021”. Podczas imprezy wystąpią Halina Frąckowiak, Stanisława Celińska oraz Alicja Majewska.

Aby wziąć udział w akcji należy udać się 22 lipca do mobilnego punktu poboru krwi, który zlokalizowany będzie na Placu Wolności w Radzyniu Podlaskim. Punkt będzie czynny od godz. 8:30 do 12:00.